Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Buty SPD MTB gdzie dobry wybór??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Planuję kupno butów spd i chciałbym się dowiedzieć gdzie w lbn jest przyzwoity wybór, żeby coś przymierzyć i kupić... W inżynierii coś dostanę ??
pozdrawiam...
Polecam zajrzeć do toro bike na zana.
Ja również polecam Toro na Zana 62. Moim zdaniem największy wybór butów SPD.
potwierdzam, co powiedzieli przedmówcy.
w Toro jest dobre kilkadziesiąt par butów. ale jeśli chcesz wybierać pomiędzy markami, możesz też zajrzeć do "Dobrych Rowerów" na Wojciechowskiej 5A. Tam mają m. in. Diadorę.
dzięki za informację. Wybiorę się chyba jednak do toro bo będą to moje pierwsze spd-eki, więc mam nadzieję że znajdę tam coś do 300 zł.
Cyklo na Wigilijnej.
Chomik: zwiększ budżet o 100 zł to z wyprzedaży możesz powybierać. Ja kupiłem butu które wstępnie kosztowały koło 700 zł z 50% rabatem Smile
MG takie to juz strach na nogach mieć:p... pierwsze błoto = 2 nieprzespane noce;P... narazie chce się rozejrzeć bo w internecie co miałem zobaczyć to zobaczyłem Smile ale i tak pewnie budżetu nie zwiększe bo muszę jeszcze pedały kupić (zapewne '540). ale dzięki za inforamcję.

pozdro
Lepiej oszczędzić 50zł na pedałach i kupić 520 i dołożyć do lepszych butów. Sztywniejsza podeszwa i lepsze trzymanie stopy przełożą się na efektywniejsze pedałowanie bardziej niż kilka gramów lżejszy pedał.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Pojeździj po sklepach i poprzymierzaj. Ja do zakupu podszedłem tak jak do butów narciarskich. W tych które zakupiłem postałem kilkanaście minut w sklepie i teraz po kilku godzinach jazdy dalej jest komfort Smile Ja jestem laik, ale to są moje spostrzeżenia.
Buty były już wytytlane w błocie kilkakrotnie, myte w wannie za pomocą prysznica. Mam 2 lata gwarancji a buty kupiłem żeby ich używać. Poza tym kilkukrotnie glebę zaliczyłem dzięki nim Smile Ale teraz mnie naszła refleksja że trzeba było do nauki i taplania się kupić jakieś tanie używki.
Stron: 1 2