Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Jakie zimowe rękawiczki i czapka pod kask
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam znowu proszę o doradztwo.
Z racji, że nie zaprzestaje jazdy w zimie. Chce zakupić czapkę pod kask i rękawiczki.
Na czapkę raczej jestem zdecydowany.Chyba będzie taka:

http://allegro.pl/czapka-czepek-kolarsk ... 03697.html .

No a z rękawicami to mam mętlik w głowie. Na pewno coś na membranie aby w zimie było komfortowo i ciepło :mrgreen: .

Poproszę o jakieś propozycje i innej czapki i rękawiczek i jeszcze jakby to było do nabycia w Lubinie.
Pzdr
Czapkę mam podobną, tylko, że Biemme z membraną Windstopper, fajna rzecz, sprawdza się.

Co do rękawiczek to mam też Biemme z membraną A-Tex i na jesień są OK, ale na zimę to porażka. Ja całą zimę na kurierce w ub. roku przejeździłem w rękawiczkach z Lidla za 25zł i jestem bardzo zadowolony (a jeśli o mnie chodzi to potrzeba naprawdę niewiele, żeby mi ręce zmarzły). Zatem śledź promocje Big Grin
Grzesiek a te z LIDL,a są jakieś ocieplane? Masz może foto jak wyglądają bo w LIDL'u co promocja to inny towar i można nietrafić w ten właściwy :mrgreen:
Taki jakby polar w środku jest, jak się spocisz to trochę mokro, ale z tego powodu ręce nie marzną podczas jazdy. Rękawice są oczywiście czerwone, zdjęcia przekłamują ;D

[Obrazek: imag0677m.th.jpg]
[Obrazek: imag0678q.th.jpg]
Co do czapki mam podobną kominiarkę i zdecydowanie wystarcza, a do tego ładnie pod kask wchodzi. Czapka moim zdaniem jest za krótka bo wieje poniżej uszu i mnie potem uszy bolą.

A co do tych rękawiczek, to są Lidlowskie narciarskie czy jakieś bardziej rowerowe? W zimie zamiast krwi w rękach krążą mi kryształki lodu więc dla mnie mega ciepłe są w sam raz. Próbowałem jeździć w marketowych narciarskich ale były za zimne i słabo się operowało patentami na kierownicy.
Podskocz do tego sportowego za bramą krakowską. Na piętrze jest fajny sklep z trekingowymi rzeczami. Widziałem rożne windstopery na głowe ,maskina twarz i rękawiczki. Zależy jeszcze ile $ chcesz przeznaczyć Właśnie tam są narciarskie z North face ,ale one 200zł kosztują. :-P W tym rowerowym na dole.
Na zimę to chyba tylko narciarskie ale nie takie bomby napuszone w których hula wiatr :lol:, ja proponuję coś w tym stylu , oczywiście nie koniecznie tego producenta. Niedługo zacznie się sezon i pełno będzie takich rękawic w sklepach. Ja na razie używam lidlowych i przy ok. 0°C jest dosyć komfortowo zobaczymy co będzie przy -5°C :-D
Te lidlowe to narciarskie były. W ogóle na rower na zimę najlepsze są porządne narciarskie rękawice. Warto poszukać takich, w których wkłada się dwa palce do jednej komory, albo cztery palce do jednej i kciuk osobno Smile

Moja czapka pod kask świetnie zakrywa uszy, uważam, że jest w sam raz, w kominiarce bym się ugotował. Ale o wyższości czapki nad kominiarką i na odwrót jest osobny wątek na tym forum, można poszukać i tam dalej wałkować ten temat jak ktoś jeszcze będzie miał coś do dodania Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
W Lidlu w Świdniku były opisane jako rowerowe.
Masz rację ,że najlepsze są narciarskie, tylko dobre i w miarę cienkie rękawice są bardzo drogie.
To ja temat rękawiczek mam z głowy. Mam jakieś fajne narciarskie i też myślałem o ich wykorzystaniu. Myślałem że tylko ja mam takie inne pomysły Smile
W Decathlonie oglądałem jakieś rowerowe ocieplane z polarkiem.
Stron: 1 2