Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: WIELKA OBNIŻKA CEN W INTISPORT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Koledzy z "INTISPORT" prosili aby przekazać, o wielkiej wyprzedaży sprzętu wszelkiej maści. Możliwość negocjacji ceny. Z tego co widziałem nawet na jednym rowerku jest cena obniżona ok 300zł.
A czy mają tam może czapki pod kask rowerowy?
nie wiem czy dobrze spojrzałem ale przed sklepem wisi chyba banner LIKWIDACJA
to by tłumaczyło tą szeroko zakrojoną akcję
marecky napisał(a):nie wiem czy dobrze spojrzałem ale przed sklepem wisi chyba banner LIKWIDACJA
to by tłumaczyło tą szeroko zakrojoną akcję
No właśnie, ten banner wprowadza w błąd. Byłem kiedyś i rozmawiałem z obsługą - okazało się, że to tylko likwidacja zapasów. Sklep się nie likwiduje a te przeceny to wcale nie są jakieś powalające. No i Pan z obsługi wmawiał mi, że napis "likwidacja" nie ma prawa się nikomu kojarzyć z likwidacją sklepu :mrgreen:
chyba a nawet na pewno mieli na myśli "likwidacja" asortymentu rowerowego ;-) to taki chwyt marketingowy
taka mała zmyłka z tą likwidacja, ale zapasów wszystkiego co mają i tyle. Wietrzenie magazynów pod inną nazwą. Teraz każdy chwyt jest dobry aby pozbyć się zapasów.
Co by nie było napisane to warto tam zaglądać jesienią. W zeszłym roku kupiłem tam rower prawie 30% taniej niż wisiały na allegro. Sklep polecam również, ze względu na obsługę i serwis.
hej,
chciałem obwieścić, że LIKWIDACJA dotyczy sklepu (nie kolekcji jak początkowo informowaliśmy). Miało być inaczej a jest tak, że z końcem roku ja z kolegami tracimy pracę. Towaru u nas nie za wiele bo nie robimy już jakiś czas żadnych zmówień ale na to co zostało... po prostu pytajcie o ceny bo chcemy pozbyć się jak największej ilości towaru przed zamknięciem.

P.S.Mam nadzieje, że nie potraktujecie tego jako reklamy bo nigdy nie chciałem tego robić na forum, tylko jako zwykłe info.
Dziwne, że takie sklepy się LIKWIDUJĄ Undecided
O, niefajnie. Dobry sklep ktoś zamyka.
I czemu?
Stron: 1 2