Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: ZRZUCMY SIE NA KOSZULKĘ HUZARA!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ew. gdyby się nie udało to możnaby przekazać kwotę na schronisko dla zwierząt. Zbliża się zima i nasi czworonożni przyjaciele też potrzebuja pomocy. Zresztą taka akcja pomocnicza też by się ptrzydała szczególnie przed sezonem zimowym.
Wracając do tematu to pasowałoby dzień przed końcem licytacji wiedzieć ile jest uzbierane. Niech każdy kto chce pomóc skontaktuje się z Marcinem i poda swoją kwotę. Orientacyjnie by się policzyło ile się uzbiera i czy jest z czym wchodzić do licytacji.
Powiem tak: uważam, że lepiej będzie jeśli skupimy się na wątku pomocy małemu Kubie.
Jeśli się nie uda wylicytowac koszulki to każda osoba otrzyma swoje pieniądze z powrotem.

Uważam, że tak będzie lepiej, ponieważ takie ruchy rozmyją cały sens akcji i uczynią ją w oczach osób realnie zainteresowanych pomocą małemu wątpliwą i niekonkretną.
. Skontaktowałem się już z innym rowerowym forum, którego użytkownikiem jestem i myślę, że osoby, które tam śledzą wątek mogły by odebrac to jako niepoważne.

Wiem, że trzeba pomagac zwierzętom, bezdomnym ludziom, uzdolnionym młodym ludziom z ubogich domów ale tutaj chodzi mi o małego Kubę. I tego się trzymajmy.

Okej, kto chce pomóc, niech pomaga. Nie bądzcie obojętni i niech Wam się to zwróci po wielokroc.
Tyle.
marcin0604 napisał(a):Powiem tak: uważam, że lepiej będzie jeśli skupimy się na wątku pomocy małemu Kubie.
Dokładnie, więc niech się Państwo nie ociągają tylko wpłacają oraz śledzą aukcję bo być może trzeba będzie coś dopłacić Wink
Patryk napisał(a):Można jeszcze jakoś potwierdzić wiarygodnośc akucji ? Wiesz Marcin ja nikogo nie oskarżam ,ale w dzisiajszych czasach sam wiesz...


I słusznie, że nikogo nie Chcesz oskarżać ;-)
Ale gdyby miało powiększać się grono nieuważnie czytających to zwrócę uwagę na bardzo istotny szczegół licytacji:
Pieniądze po wygranej licytacji należy wpłacić nie sprzedającemu tylko na konto Fundacji "Słoneczko" z dopiskiem dla kogo mają być przeznaczone.
A sama przesyłka będzie wysłana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty w fundacji.
Pozwoliłem sobie na grubą czcionkę aby już nikt nie kontynuował wątku związanego z wątpliwościami. :-D
Hej.
W tym poście będę podawał osoby z nicka.
Sukcesywnie będę tego posta edytował i mam nadzieje, ze zachęci to wszystkich tych, którzy się wahają.
Dołącz (dziewczyno/chłopaku) do ekipy skupionych nie tylko na końcówce własnego interesu.


Edytuję posta dodając nicki mając operacje już zaksięgowane.

:-D Mariox, Darist, marcin0604, Pat, Bartek, Paweł K., Rajanik, Prażony Rabarbar, Tkt, Mrozo, Monika, Asunday, Baja, Adam, Yorki, Diablo, Seb, Tom, Jurasz, 1/2tora gościa, Paul67, JurekS, Patkos, PiotrekGP, Patryk, Michał Brodowski, Mediana, Krzysio dm, KPaweł, Floweer, bezpieka, Aga84, forumowicz który chce zostac anonimowy, Marys, Małgosia- moja kumpela, suchy :-D
Marcin, nie podawaj żadnych kwot. Zbieramy, jakby nie było jeszcze żadnych pieniędzy. Żeby nie było tak, że się kwota nazbiera, więc część osób stwierdzi, że już nie trzeba wpłacać.
Jak zbierzemy więcej, to przekażemy więcej.
Takie moje zdanie.
Merci for achtung Wink
mariox napisał(a):Marcin, nie podawaj żadnych kwot.
Zgadzam się. Ale ewentualnie możesz podawać, od kogo dostałeś kasę (bo mojej jeszcze nie ma?)
Po wymianie maili z kolegą forumowiczem doszedłem do wniosku, że aktualna łączna kwota oraz nicki to dobry pomysł. Ale skoro tak mówicie...
Może macie rację. Niech tak będzie.

Bartek, Ciebie i trzech innych osób, które na PW dały info że kesz od nich już poszedł jeszcze nie zaksięgowało. Pewnie chodzi o to, że mamy weekend. Może.
edit, jestem ślepa kura- Bartek, byłeś tylko sporo niżej i dla tego Ciebie nie zauważyłem- sorka :-P
heh, nie to że nie zauważyłeś, tylko na pewno chciałeś zdefraudować mój datek na swoje niecne wydatki (pewnie jakieś pokrzywy, czy inne chaszcze ;-) ) :mrgreen:
złośliwcze, chłopcze :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9