Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: ZRZUCMY SIE NA KOSZULKĘ HUZARA!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
http://allegro.pl/68-tour-de-pologne-re ... 61876.html

http://huzarski.pl/


Siemka.
Znalazłem na stronie Huzarskiego takie info jak w linku.
Na tym forum jest bardzo wiele osób, które kolarstwo lubią, nim żyją itd itp.
Może przy okazji naszej pasji (nie ważne jaka faza cyklozy) przyczynimy się do wsparcia matki tego małego dzieciaka i zrzucimy się na tę koszulkę?
To pytanie kieruję do osób ze stowarzyszenia ale i do sympatyków. Jest nas trochę.
Mamy okazję zrobic coś co spowoduje, że w wymierny sposób wesprzemy życie.
Jako liczna grupa ludzi możemy tę koszulkę kupic za znaczącą kwotę nie biorąc na klatę samodzielnie zbyt druzgoczących kwot.
Ta koszulka mogła by byc jako gadżet RL-a.
Przemyślcie to żuczki. Uważam, że warto.
Kto uważa, że to całe przedsięwzięcie ma szanse się rozbujac na forum łapka w górę.

Prośba do adminów.
Jesli okaże się, że temat chwycił i są szanse na powodzenie akcji w wykonaniu nas, forumowiczów to wywalcie info na główną tak aby ten wątek nie został zakopany przez inne wątki.
Licytacja trwac będzie jeszcze przez 10 dni.
Oczywiście jestem na TAK !!!
Super pomysł. Trzeba by później tylko ją gdzieś zawiesić w reprezentacyjnym miejscu (jakiś pub pewnie najlepiej, bo serwis to chyba nie...). No i jakoś trzeba dograć szczegóły kto da ile, żeby potem nie było, ze nie będzie z czego zapłacić Big Grin Może wysyłajmy priv Marcinowi z kwotą Big Grin (na razie to tylko pomysł).

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Myślę, że o ile pomysł chwyci pełną parą i dowie się o sprawie maksymalna ilosc rowerzystów od Nas (i z poza forum też, a czemu nie) oraz konkretnie w ten pomysł wejdzie tzn będziemy się chcieli zrzucac, to krótki czas przed końcem licytacji trzeba będzie te pieniądze (o ile będą jakieś pieniądze) zadeklarowac na tej aukcji i doprowadzic sprawę do szczęśliwego finału.
Sprawę traktuję jako honorową i absolutnie nie będę nikomu sugerował jakichkolwiek kwot, które miałby przeznaczac na tę koszulkę.

Fajnie by było jednak zebrac w huk pieniędzy i za tyle tę koszulkę kupic.
Biorąc pod uwagę to, że jest nas na prawdę sporo myślę, że to realne.
Kwestia gadania o tym odpowiednio dużo i w odpowiedni sposób na forum. Mamy dziesięc dni...
:-D
Jeśli cała kwota miałaby iść na pomoc dla chorego dziecka to jak najbardziej jestem za. Można jeszcze jakoś potwierdzić wiarygodnośc akucji ? Wiesz Marcin ja nikogo nie oskarżam ,ale w dzisiajszych czasach sam wiesz...
Na forum jest bardzo dużo ludzi jakby tak zebrać powiedzmy 10 zł od łepka. Mówię średnio jak ktoś może da więcej 20-50-100... Policzmy ile jest osób mocno aktywnych na forum i wtedy możnaby policzyć orientacyjną kwotę jaką da się zebrać przy takich składkach. To nie jest dużo chyba każdy może sobie odmówić piwo ,czy dętkę ,a można naprawdę pomóc chłopakowi.
A może zacznijmy się zrzucać - do jednej osoby na konto, dowolne kwoty. Uzbieraną sumę wrzucamy na allegro, a jeśli nie uda się wygrać aukcji, to i tak całą kasę przelejemy na podane w aukcji konto tego chłopca.
jestem za.
Co do kasy to chyba najprościej będzie na konto stowarzyszenia przelać, bo jest najłatwiej znaleźć jego numer: http://rowerowylublin.org/index.php?opt ... t&Itemid=9
Po konsultacji z Jurkiem wygląda to tak, że niestety nie możemy tego wpłacać na konto Stowarzyszenia, bo wiązałoby się to ze zbyt dużą papierkologią. Zatem najlepiej na czyjeś prywatne konto, np. Marcina, ale to już niech Marcin się wypowie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Ok, jestem obecny.
Jeśli uważacie, że można zacząc zbiórkę na tę koszulkę to ja chciałbym powiedziec, że jestem na to gotowy od momentu, kedy dotarłem do info o chorym Kubie na stronie Bartka Huzarskiego.
Nie widzę żadnego problemu aby pieniądze szły na moje konto. Podam je na dole posta.
Z chwilą kiedy uzbiera się jakaś sensowna kwota wejdę do licytacji.
W przypadku, gdyby ktoś Nas przebił w tej licytacji każdy otrzyma wpłaconą kwotę zwrotnie. przelewem internetowym.

Patryk, ja doskonale rozumiem Twoje obawy.
Nie wiem jak można na sto procent i więcej utwierdzic się, że ktoś posługując się tym chorym chłopaczkiem nie próbuje wyłudzic sary od ludzi.
Ja wiem, że w dzisiejszych czasach znajdą się ludzie zdolni do takich posunięc.

Czy ten blog Jego matki jest wystarczająco wiarygodny? Kurde, dla mnie tak.

http://www.mojkubusiek.bloog.pl/

Pisząc o tym, że jest nas jakaś tam grupa i że gdyby każdy z Nas coś tam pyknął od siebie dla tego małego odmawiając sobie czegoś tam czytasz mi w myślach i cytujesz mnie z wczoraj. Miło,że się w tym temacie rozumiemy.
Ok. Mój nr konta:
24 1140 2004 0000 3302 6641 3970
Marcin Michałowski
ul Paganiniego 9/245
20-850 Lublin

Osoby przelewajace kaskę na ten cel proszę o wpisywanie także Swojego forumowego nicku (jeśli są forumowiczami).
To ułatwi mi ewentualne rozliczenie się z Wami w przypadku, gdyby jednak odzew był zbyt mały.

Jeśli uznacie to za stosowne i sensowne to poinformujcie o sprawie znajomych czy innych bajkerów.

Proszę o zrozumienie, inicjuję na forum publicznym taką akcję poraz pierwszy i czynię to spontanicznie.
Jeśli gdzieś jest coś na co chcecie mi zwrócic uwagę to ZWRACAJCIE MI UWAGĘ proszę.
Ja proponuję, żeby w przypadku, gdy nie uda nam się zebrać odpowiedniej kwoty na koszulkę, wejść do jakiejś innej charytatywnej licytacji, najlepiej związanej kolarstwem albo sportem, w końcu się uda Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9