Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Basen
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

Mam taki dylemat. Który basen lepiej wybrać MOSiR czy UP? Możecie polecić??

Pozdrawiam
Kuba
Zależy co wolisz. Do samego pływania i skakania na bańkę to lepszy MOSiR (w porywach 3 m głębokości), UP z kolei bardziej uniwersalny, bo ma część rekreacyjną. Często z Córą tam zaglądam i jesteśmy zadowoleni.
Chodzi o to, żeby poćwiczyć i popływać
Pytałeś o basen, nie o ćwiczenia (zresztą, nie wiem jakie masz na myśli).
Dzięki Mariusz

BADEVIL

Posprawdzaj sobie na stronach obu basenów czy wogóle wejdziesz na tygodniu UP jest zabity na masę. Sam chodzę tam codziennie ale z rezerwacją.

Nie wiem jak jest na MOSiRze ale pamiętam, że nie odpowiadały mi godziny, więc nie chodzę tam (pewnie też większość sensownych godzin jest zarezerwowana).
MOSiR przed 15:00 jest za 6PLN/60MIN, bywa, że samemu się pływa lub z 3 innymi osobami (październikowy, poniedziałek, 8:00-8:50). Tory są pełnowymiarowe. Infrastruktura na takim samym poziomie jak UP.
qavtan napisał(a):MOSiR przed 15:00 jest za 6PLN/60MIN, bywa, że samemu się pływa lub z 3 innymi osobami.
Oj... chodziłem tak w ubiegłym roku - nigdy mi się nie zdarzyło, żebym pływał z taką małą ilością osób... :-(
W niedzielę wieczorem na AOSie płaciliśmy po 7zł (studenci). Nie było dużego ruchu, basen po remoncie całkiem spoko.
Teraz UP jest prawie nie do wbicia się w grafik. Ja tez chadzam na tanie pływanie do 15 na MOSIRze i bardzo mi to przypadło do gustu też ze względu na saunę i jaccuzi w cenie.