Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: WITAM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wszedłem dziś na forum i zobaczyłem post Hanki jej powitanie treść wydała mi się bardzo znajoma i pomyślałem jednak była pierwsza, to musi być ona! termos góry rower znam to wszystko ! Oboje mieliśmy i nadal mamy bzika na punkcie roweru ale teraz jest nas troje mamy małą rowerzystkę sześcioletnią córeczkę Ewę jeszcze trochę musi poczekać na wspólne dalekie wyprawy ale w przyszłości myślę że na te łatwiejsze będziemy stawiać się we troje a na razie w miarę możliwości czasowych spróbujemy dołączyć we dwoje
jeszcze raz witam i pozdrawiam Jędrek
oj będzie śmiechu jak to nie moja Hanka jeszcze dziś nie rozmawiałem z nią
;-)
cześć Jędrek!
niezły post. strasznie mi się podoba to, co napisałeś. no i... jestem ciekaw, czy Hanka okaże się Twoją. daj znać, jak porozmawiacie.

a niezależnie od tego, czy będzie tak, czy inaczej, liczę, że na forum zostaniesz i mam nadzieję spotkać Ciebie/Was na rowerze.

pzdr.
Witaj Jędrek. Juz niedługo się okaża bo hanka tutaj zarejestrowana wybiera się z nami 11 listopada na rajd legionowy
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=4982
ale pewnie sprawdzisz to wcześniej :-D
Czytacie Ewie książki?
Pewnie że czytamy ale też często oglądamy mapy planujemy bo i ona chyba połknęła
bakcyla podróży ale to jeszcze trochę