Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Jakie Ochraniacze/Ocieplacze na buty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Chcę coś kupić ale jest tego sporo.
Wolę kupić coś sprawdzonego. Jakich używacie??
proszę podawać propozycję. I czy można coś nabyć w naszych lubelskich sklepikach??

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Polecam te: http://www.cyklotur.com/x_C_I__T_ochran ... 10715.html miałem kiedyś i świetnie się sprawdzają (dobrze naciągnięte na czubie, przez co się nie zsuwają podczas chodzenia, uniwersalne pod bloki szosowe i mtb. W ogóle polecam ochraniacze tylko neoprenowe bez żadnych gumopodobnych materiałów i membran na wierzchu.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
KermitOZ, czytałem na forumrowerowe.org na temat tego modelu i również go chwalą :mrgreen:
Ja w tym sezonie zacząłem używać Pro Classic, bardzo sobie chwalę.
Póki co głównie na dojazdy do pracy i krótkie dystanse po mieście. Zaliczyłem też 2x 30min wypad w okolice Zalewu po zmroku. Cały czas bardzo ciepło, na tyle, że muszę brać stare dziurawe buty i cienkie skarpetki.
Grając w polo w ochraniaczach palce u stóp mi zmarzły (ochraniacze, dziurawe buty, cienkie skarpety).

Kupiłem w Inżynierii Rowerowej, jakoś tanio, poniżej 50PLN.
Pozwolę sobie podczepić się do tematu z pytaniem laika (mam nadzieje, że autor nie będzie miał za złe Smile ).

Takie ochraniacze to są na byle jakie buty czy tylko na jakieś specjalistyczne kolarskie?
raczej na specjalne(SPD) bo na zwykłych pedałach przecież możesz jeździć w zimowych butach :-)
fajne wskazówki Smile mi też się przydadzą Smile
Cieszę się Jakubie P., a czy komuś jeszcze się przydadzą te wskazówki? Czekamy z niecierpliwością na informacje.
Ochraniacze rowerowe mają to do siebie, że pod podeszwą buta przechodzi tylko rzep, dzięki czemu możemy się wpinać w pedały (kliki np. SPD).
ja mam Rogelli Hydrotec, czyli takie jakich Grzesiek nie poleca (membrana wiatr i woda), w sumie nie wiem dlaczego nie poleca takich :-P dla mnie są super
gdyby nie przemarzanie zimą od bloków to byłby pełen komfort, ale takie przypadłości to w każdych ochraniaczach bo w bucie zawsze będzie kawał blachy, która marznie :-) można dobrą wkładką to poprawić, ja pewnie w tym roku tak zrobię
Stron: 1 2 3