Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: TATRY - listopad 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tegoroczny wyjazd w Tatry można zaliczyć w poczet BARDZO UDANYCH! Pojechaliśmy w dość dużym składzie bo aż w 18 osób. Oczywiście tak duża grupa musiała się rozbić na mniejsze, by każdy mógł znaleźć w górach coś dla siebie. Pierwszego dnia poszliśmy na mały rekonesans by troszkę się rozchodzić i rozgrzać mięśnie. Przejazd do Polanicy potem Rusinowa Polana, Gęsia Szyja, Hala Gąsienicowa i zejście do Kuźnic. ( skład: Sylwia, Artur, Paweł, Monika, Krzysiek, Kasia i ja ) Drugi dzień to mały odpoczynek a trzeciego dnia zaatakowaliśmy kawałek ORLEJ PERCI!!! Trasa: Kuźnice, Hala Gąsienicowa, Kozia Przełęcz, Kozi Wierch, Dolina Pięciu Stawów, Dolina Roztoki. ( Skład: Sylwia, Artur, Michał, Kasia i ja )
Pogoda przepiękna, cudowne widoki ale przejście szlaku to było dość duże wyzwanie. Skały, śnieg, lód, łańcuchy i wielkie przepaście nie ułatwiały wejścia na szczyt ale w sumie właśnie dla tych wrażeń wybraliśmy ten szlak.
Zapraszam do obejrzenia moich fotek - naprawdę warto!

https://picasaweb.google.com/1118587052 ... stopad2011
Coś pięknego. Przypominają mi się stare dobre czasy kiedy jednego dnia robiliśmy trasę od Kasprowego do Przeł. Krzyżne.
Świetne fotki bardzo dobrze oddające przestrzeń.
Pikne
Właśnie takie galerie chcę oglądać po wyjazdach a nie po raz n-ty 30 nieostrych zdjęć klatka po klatce ze Starego Gaju i Tereszyna. Brawo Arek, super klimat Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Świetne fotki :!: ;-)
Zdjęcia super, widać kunszt w ostrzeniu i kadrowaniu, gratuluje autorowi Smile

PS. Dla tych co nie zauważyli, autor udostępnia kilka innych galerii, jakościowo także bardzo dobrych Wink
super zdjęcia i klimatyczna wyprawa ;-)
e to ja swoich nie udostępniam ....