Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 18.11.2011 godz. 20:00 LUKOIL JP2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.
Napiszę na szybko sądzę, że dzisiaj sporo osób będzie miało wolne wieczorem. Ja chciałbym pojeździć dziś w nocy.
Tzw Nocny Patrol.
Jak ktoś ma pomysł co do trasy to jestem uległy i przyjmę wszystko. Nie wiem jak z pogoda wczoraj był w nocy mrozik(może być gołoledź). Ale poturlać się coś tam chcę i tak.

UWAGA
godzina do ustalenia(pasująca większości) :mrgreen:

W przypadku braku wpisów zajadę lub nie zajadę pod Lukoil(kwestia czy będę tamtędy jechał)
[/i]

EDIT: godz:20:00
Ja chętnie dziś się gdzieś przejadę. Może w stronę doliny ciemięgi? Mi osobiście pasuje godz. 20.00. Max 1,5-2 godz.
Dobra ustalamy na 20:00 ,ty prowadzisz oczywiścieTongue

Może ktoś jeszcze się skusi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mogę prowadzić, ale doliny ciemięgi nie znam, chodź raz tamtędy jechałem i było super.
czuję, że będzie fajnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
O widzę że dolina, raz na nocnej byłem, no i świetna ustawka wyszła, szkoda że zdrowie teraz kazało odstawić rower ...
miłego kręcenia Smile
Czekamy na niezdecydowanych. Z racji,że jest to dział rekreacyjny nie bedzie napier....aniaTongue
Dajcie jakiś namiar komórkowy na siebie - na 20 mogę się nie wyrobić, ale może gdzieś Was dojdę. Mail tcz na tlenie pl.
790447019 moj numer
No dzięki pany za towarzystwo. pociskaliśmy.

Wykręciliśmy z woody, 68km. Ja ostatnie 4km na kapciu.

Trasa troszkę uszkodzona ale zawsze coś:

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=fkjvzrdrteggausq

DST: 68,89
TIME: 3h 16m
Vśr: 21 km/h
Stron: 1 2