Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [20.07] godz. 18 lkj - Kajakowa ustawka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wszystko tak jak w temacie.
Nazwa dzisiejszej ustawki - kajakowa ponieważ bardzo mi zależy na obecności osób, które jadą w ten weekend na kajaki. Te osóby muszą zabrać dzisiaj ze sobą po 10zł na zaliczkę. Proszę te osoby, które dzisiaj nie będą mogły przyjechać o jakieś info to dostaną nr konta na jakie te pieniądze mają przelać.
Będę Smile
Będę Smile
I ja się podłączę :-)
Dzisiaj przy lkj zameldowali się: Monika, Kola, Prezes, Bednar, Kolos, Wieśko i ja. Pojechaliśmy przed siebie, mi wyszło 58 km.
Karola napisał(a):Pojechaliśmy przed siebie
Dobre, to chyba jedyna trasa (oprócz tej nad Zalew oczywiście), którą zna Karola Big Grin

Trochę się pokręciliśmy po Zemborzycach, Gaju, koło Zalewu, po Dąbrowie, w okolicach Mętowa i koło Prawiednik powrót z okrążeniem Zalewu (część z nas pojechała z jego jednej strony, a druga część z prawej i spotkaliśmy się na tamie Big Grin). A na tamie spotkaliśmy jeszcze Agnieszkę z ekipą Smile

Było fajnie, a to głównie dzięki Pani Kierowniczce ;DDD No i Kolos też dał czadu. Szacun chłopie Big Grin

Jutro pewnie Kola przyjedzie w SPD, bo dziś jak przymierzył to już po pierwszym obrocie korbą krzyczał z radości Big Grin Ciekawe kto będzie następny... Big Grin

Aaa, mi od domu wyszło 75 km Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
KermitOZ napisał(a):Dobre, to chyba jedyna trasa (oprócz tej nad Zalew oczywiście), którą zna Karola Big Grin
Karola zna jeszcze kilka fajnych tras. Ale, że jest osobą niezwykle skromną to się tą znajomością nie chwali na prawo i lewo :mrgreen:
KermitOZ napisał(a):Było fajnie, a to głównie dzięki Pani Kierowniczce ;DDD
Jak Kierowniczka fajna to i cała reszta też :-D
KermitOZ napisał(a):No i Kolos też dał czadu Szacun chłopieBig Grin
Najlepszy był tekst - No dobra dzieci jedziemy :mrgreen:
Kolos dzisiaj kilka minusów zarobił u mnie ale za to punktował u Prezesa ;-)
KermitOZ napisał(a):Kolos dzisiaj kilka minusów zarobił u mnie ale za to punktował u Prezesa ;-)

to się teraz nazywa "polityka" ;x

ni to po łbie, ni po telefonie nie dostałem
także jest OK Smile

idę coś jeść bo to fajna sprawa
Kamil napisał(a):idę coś jeść bo to fajna sprawa
Dobre Big Grin Masz chyba dzień konia dziś (a może dzień kolosa?) Big Grin.
No a ja dziś dzięki Monice (przynajmniej po części) po raz pierwszy od momentu zakupienia kasku ucieszyłem się że go miałem na głowie.
Wprawdzie moje lądowanie w rowie nie było w skutkach groźne (po za: spadniętym łańcuchem, poparzonymi pokrzywami nogami i jak się okazało w domu pokrzywionym pedale), ale dylemat brać kask czy go nie brać odchodzi w niepamięć. Dzięki Monika ;-)
Stron: 1 2 3