Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: trenażer wypożyczę do spróbowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie bardzo wiedziałem, gdzie to wrzucic- wrzucam tu.
Pytanie brzmi tak: czy jest na forum osoba posiadająca trenażer, która była by skłonna porzyczyc mi go na dwa- trzy dni celem zapoznania się z taką formą treningu?

Jestem bliski kupienia sobie takiej zabawki ale się waham, czy nie okaże się to dla mnie nudne/głupie innymi słowy czy nie okaże się, że kupiłem coś i zaraz będę się chciał tego pozbyc.
Ewentualnie może znajdzie się ktoś kto byłby skłonny ugościc mnie i mój rower na kilka godzin (pytanie kieruję do osób, które mnie znają).

Z góry dzięki za odzew.
Pozdrówki.
[quote="marcin0604"]ugościc mnie i mój rower na kilka godzin [quote]
Marcin jak wysiedzisz dłużej niż 2h to jesteś dobry. Ja po 40 minutach jestem mokry co się mało pocę. Nie wysiedzisz dłużej niż 2 h chyba ,że na rekord idziesz ,ale sam w pokoju fikniesz prędzej z nudów. :-P
Sam się zastanawiałem nad zakupem tego w sumie dobra cena sie trafiła. Mam elita z żelową rolką już taki wyższy model.
http://www.bikestacja.pl/trenazer-elite ... p-490.html
jak coś daj znać na priva to dam sie kajtnąc.
Mam sprzęt raczej z niższej półki. mogę na tydzień pożyczyć, możesz wpaść pojeździć.
również szukam osoby co by mogła wypożyczyć trenażer na te 2 czy 3 dni...tylko najlepiej jakby był też kompatybilny z rowerem na kołach 26 bo szosy niestety nie posiadam.

Istnieje możliwość odkupienia od razu trenażera jak mi się spodobaSmile
Muszę kg zrzucać bo znowu przybieram na wadze


-------------------

z Patrykiem już się dogadałemSmile