Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: przerzutka tylna deore 9s
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
kojarzy ktoś gdzie tanio w Lublinie mogę kupić tylną deorke na 9 biegów? nie chodzi mi o konkretny model - czy shadow czy nie shadow itp, ale o cenę. Musi być pod 9 biegów a cena jak najmniejsza, bo chcę na wiosnę doskładać nową maszynkę, a jeszcze trochę kasy potrzeba.
Jak na razie najtaniej znalazłem zwykłą deore pod 9 biegów z rocznika bodajże 2010 w rowerowym na wojciechowskiej - 120 zł. Wie ktoś gdzie może być taniej?
Boysi na glinianej oraz Intisport na bramowej- nie wiem czy w Inti jeszcze obowiązuje ta promocja, że 10% zniżki na wszystko dla ludzi z forum, ale możesz popytać. Jak na razie te dwa miejsca mogę polecić do sprawdzenia.
kubzys, lepiej dołóż do SLXa lub do deorki Shadow

[Obrazek: przerzutka_tyl_shimano_deore_rd_m592.jpg]

model: RD-M592 SGS
Przecież rocznik 2010 jest też z opcją shadow.
taak ja ogólnie mówię.
Mam wersję
[Obrazek: f-shimano-przerzutka-tylna-deore-rd-m591...sc-45t.jpg]


Rd-M591

i jakoś to zamiata w miarę.
A musi być nowa przerzutka ? Ja swojego slx-a wyhaczyłem za 90 zł w stanie bdb.
gello1, właśnie tą m591 widziałem za niecałe 120 zł i do niej się przymierzam.
Wiem, że lepiej byłoby dołożyć do slxa czy jakoś tanio xt wyhaczyć, ale na wiosnę muszę mieć maszynkę na maratony, a każde 30 zł dołożone tu i tam w sumie da sporo, a właśnie tego sporo może mi zabraknąć. Dużo kasy jeszcze potrzebuję więc na razie musi być najtańsza wersja.
I dodam, że manetki będą alivio, deore będzie z nimi współpracować, ale wyższe modele... no nie wiem.
I lepiej by było gdyby była nowa, bo gdyby "coś" to zawsze można pójść z paragonem i pogadać (jeśli jest możliwa wymiana czy coś w tym stylu).

Możesz powiedzieć jak się ta Twoja deorka sprawuje? Oprócz tego że jakoś zamiata. Jak w terenie? Ile już na niej przejechałeś? Luzy łapie?
kubzys, moja deorka zamiata z manetkami alivio i sprawuje się ok.
Nastukane ponad 10 tyś a jakichś luzów nadmiernych nie zauważyłem.
Ale ja raczej staram się dbać o nią smarować na przegubach. No i wrzucam biegi na luzie (nie na obciążeniu). I ogólnie jestem zadowolony. Nie sprawia problemów.