Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 04.12.2011, godz.10.00, Stary most Kalina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wygląda na to, że robię konkurencję ;-) dla Radia Lublin, a tym bardziej, że planuję te same okolice.
Tydzień temu robiliśmy terenowe Zawieprzyce, a w tę niedzielę chcę zrobić terenowe Lasy Kozłowieckie. I w samych lasach parę ścieżek przeciąć gdzie oczy poniosą :-D
Całość trasy od ustawki ok 55km.

Uwaga, zmieniony termin. No i konkurencji już nie będzie bo Radio Lublin jedzie w sobotę.
Jak niedziela, to ja w to wchodzę Wink
postaram się być - mam nadzieję, że nadążę za Wami :-P
Może dam radę, Wink
Ifson napisał(a):Może dam radę, Wink
i może ja :mrgreen:
trochę lajtu nie zaszkodzi przy niedzieli Undecided
Ja też będę. To co z niedzieli poprzesuwałem na sobotę. Tak więc dzięki Jurku za przesunięcie terminu Smile A jak będziesz prowadził? Przez ul. Choiny? Jak tak to bym dołączył przy Ducacie (Biedronce)
Jakub.P napisał(a):Ja też będę. To co z niedzieli poprzesuwałem na sobotę. Tak więc dzięki Jurku za przesunięcie terminu Smile A jak będziesz prowadził? Przez ul. Choiny? Jak tak to bym dołączył przy Ducacie (Biedronce)

Nie Kuba, nie przez Choiny. To zbyt proste :-D Przyjeżdżaj na stary most.
Jak niedziela i teren to i ja się zjawię. :lol:
Mi nie wypada nie przyjechać Wink
Trochę się martwię o pogodę. Na sobotę zapowiada się idealna, a na niedzielę momentami jakieś słabe opady deszczu. Ale z wpisów wynika, że wiekszość może w niedzielę więc zobaczymy :-?
Stron: 1 2 3 4