Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Drogowskazy o. Daniele Ange
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zstąp do źródeł Twojego serca

"Nawet jeśli tego nie wiesz,
jesteś zamieszkiwany przez Boga,
który daje Ci swoje istnienie.
Źródło Twojego życia jest wewnątrz Ciebie"

Jeżeli przechodzicie czasami deptakiem można zajrzeć do kościoła św Ducha, a tam w przedsionku na stoliku po lewej stronie wyłożone są takie zawiniątka z myślą (drogowskazem) na każdy dzień adwentu.
Może warto zajrzeć...
Ta powyższa na dzisiaj.

BADEVIL

Jako użytkownik Internetu stały czytelnik forum oraz maniak Face Booka i strony www.rowerowylublin.org chciałem podzielić się z wami jak, że bulwersującą informacją.

Idąc drogą usianą drogowskazami o których pisze Jurek chciałem podzielić z innymi użytkownikami FB informacją zawartą w tym temacie na łamach FB gdzie rowerowylublin ma swój profil.

Ku mojemu zdziwieniu i zaskoczeniu post z linkiem do tematu został usunięty z Tablicy na FB.
Pytam dlaczego ? czyżby informacja o której pisze Jurek była przeznaczona tylko dla tego wąskiego grona (znane i nazywane również jako KRL "kółko różańcowe RL") czytelników forum?
Czemu administrator (właściciel profilu na FB) ogranicza użytkownikom całego Internetu dostęp do ważnych newsów ???
A coś bliżej mógłbyś napisać. Ja nie jestem fanem FB więc nawet nie wiem co tam się dzieje.

maYkel

Zabawię się w adwokata, mimo iż nie jestem nawet członkiem stowarzyszenia.

Rowerowy Lublin jest stowarzyszeniem sportowym a nie wyznaniowym, nie widzę powodu czemu na profilu FB miały by być umieszczane tego typu informacje. Na forum jest do tego stosowny dział. Profil FB powinien być ograniczony do działalności statutowej stowarzyszenia.

Administrator nikomu nie ogranicza dostępu do informacji, tylko pilnuje porządku.