Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 18.12.2011, godz.10, lkj, Na południe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Możliwe że wpadnę :-D
Jakub.P napisał(a):jak się wykuruję to wpadnę.

Ifson napisał(a):Możliwe że wpadnę :-D

Kocham takie wpisy :-?

Oczywiście jedziemy.
Jurek S napisał(a):
Jakub.P napisał(a):jak się wykuruję to wpadnę.

Ifson napisał(a):Możliwe że wpadnę :-D

Kocham takie wpisy :-?

Ja wiem, że się na pewno nie wykuruję, ale mimo to wpadnę :mrgreen:
a można się podłączyć do kolegów dzisiaj ??
będzie nas dwóch
darec2 napisał(a):a można się podłączyć do kolegów dzisiaj ??
będzie nas dwóch

Też pytanie :-D Wpadajcie.
No to ja już po :-( . Niestety awaria roweru zmusiła mnie do powrotu. W lesie, w Dąbrowie pękła mi obręcz Confusedhock: . Ale to moja wina, bo rowka kontrolnego już dawno nie było widac. Najpierw pęknięcie wynosiło ok 1,5 cm i trochę z duszą na ramieniu wracałem do domu, a pęknięcie rosło aż urosło do 11 cm i ostatecznie z Wolskiej miałem na szczęście niedługi (2,5km) spacerek do domu. Żal wyjazdu bo zebrała się ponad 10-osobowa ekipa. Ciekawe gdzie ich Mariusz wyprowadzi :-D
Dzięki za jazdę. Był bardzo miły śnieg z deszczem w twarz, trochę błota, zerwany łańcuch Ifsona no i niestety awaria u Jurka Smile Ja wróciłem z zalewu przez Stary Gaj. Traska:
http://www.endomondo.com/workouts/pBDzcNN7e8Y
No to chyba wykrakałem lekko z ta pogodą. Wkrótce po zachwytach nad słoneczkiem zaczął padać deszcz ze śniegiem i jak napisał Adam prosto w twarz. Ale jakoś daliśmy radę. Wracając z Marcinem spotkaliśmy jeszcze Patrycję Wink, a koło Gali jeszcze widzieliśmy część towarzystwa, które się urwało.
Fajna jazda z atrakcjami.
Trasa
Fotki
Dzięki i do następnego razu.
Podobało mi się dzisiaj, jak na 18 listopada warunki były zadowalające. Szkoda awarii Jurka, Mariusz i spółka godnie Cię zastąpili. Miło było poznać PatrycjęSmile
Przypadkiem załapałam się na fragmencik dzisiejszej ustawki. Dzięki Panowie za kawałek wspólnego kręcenia ;-)
Stron: 1 2 3