Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [Oddam] Rama Reebok Damka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oddam Rame Reebok 18,5" Damka chyba Alu z tym co widac na zdjeciu (m.in. korby, pedaly, manetki, widelec, przerzutki) lub na części.

Odbiór na ul. Nałkowskich. GG 4201317

[Obrazek: 18797835.jpg]
oddasz?? Smile łyknę chętnie.
klamko manetki zarezerwował juz Zwirek

piszcie na GG ktopierwszy tan lepszy Smile
no to łykam Smile
Nie wiem kto mi zaiwanił zarezerwowane klamkopstryki, ale mam nadzieję, że Ci droga osobo jest przynajmniej głupio ;-)
hej ho Zwirek, byłem to JA Smile i NIE jest mi głupio, bo działałem z premedytacją Big Grin nie no żart.
Wyszedł jakiś szit, bo ktoś się podszył pode mnie i zawiną mi ramę :evil: , a Marcin wyrzucał graty z piwnicy i były tam też minetki Smile więc je zawinąłem. Bardzo przepraszam że tak wyszło ale jak widzisz są jeszcze uczciwi ludzie i się przyznają Smile, a pewnie osoba, która zwinęła mi ramkę się nie przyzna. Ogólnie jestem zawiedziony brakiem uczciwości wśród uczestników forum, a także troszku zły, bo się napaliłem (a raczej moja żona, bo miałem jej składać rower) na tą ramkę, no ale trudno.
Jeśli byłeś i nadal jesteś napalony na pstryki tak jak ja na ramę to wbijaj po nie do mnie na serwis SZPRYCHA. Info jak dojechać znajdziesz tutaj: http://www.facebook.com/pages/szprycha/173048996108124
pozdro i jeszcze raz przepraszam
witam
ramę ja zawinąłem
pisałem już po 13 i jak dzwoniłem do macrainbow to mi nic nie wspominał
jak odbierałem dowiedziałem się że ktoś zarezerwował klamkomanetki i one zostały odkręcone.
Jestem osobą uczciwą i nie podbieram komuś niczego
no to kiszka :/ stary, trudno. Ja rezerwacji dokonałem w sobotę i Marcin nic nie wspominał że jest jeszcze jakiś chętny. Dobrze że nie dydłałem przez całe miasto na darmo i wyrwałem parę gratów z piwnicy - wielkie dzięki Marcin.
Tobie niech rama służy ;-) ja poszukam czegoś innego.
ps. Marcin skacowany hoopak nie ogarną tematu :-P
seeyaa

ps2. przepraszam malizna ale jakoś mianowałem Cię "Marcinem" pasujesz mi na Marcina :mrgreen:
kurde na to wychodzi ze to ja namieszałem UPS
przepraszam za nerwy i nieporozumienie
spoko maaan, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Żonka zawiedziona ale za to ja ucieszony, bo być może zmienię ramkę na tą co wziąłem i będzie czerwona singiel koza a nie niebieska. Jest duuużo mniejsza niż to co widziałeś, a na moje kurduplaste nogi będzie git ;-)
Dobrze wyszło, bez ciśnienia :lol: hoopaki
pozdro