Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: kierunki studiów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

W tym roku piszę maturę i niewiem na jaki kierunek się wybrać na pewno idę na polibudę myślę o:
-inż środowiska
-mechatronice
-elektrotechnice

i oto pytanie do studentów z politechniki jaki byście polecili kierunek i powiedzieli mniej więcej gdzie jest najwięcej fizyki bo nie za bardzo ją lubię, wolę matmę.

Pozdrower
Chciałam się dostać w tym roku na mechatronikę ale się nie dostałam Big Grin o innych nic nie wiem, także nie będę się wypowiadać ;b
Ja polecam swój kierunek czyli ELEKTROTECHNIKĘ
o fizykę nie masz się co bać jeszcze jej chyba nikt nie oblał na moim roku a gościu jest spoko.
A jeśli wolisz matmę to lepiej bo jak fizę masz tylko 2/3 semestry to matmę masz prawie cale studia.
Wiadomo kierunek nie jest prosty ale jak chcesz to się wszystkiego nauczysz. Jest wiele osób po liceach i wcale nie są gorsi od tych co chodzili do technikum.

Inż. środowiska nie jest zła jeśli chcesz poczuć życie studenckie w 100% bo tam się prawie nie uczą w porównaniu z resztą kierunków i tam jest najwięcej dziewczyn  .

Mechatronika jest też dobrym kierunkiem na przyszłość ale nie znam szczegółów, wydaje mi się ze tam to jest więcej fizy.

pozdro
Ja polecam się podszkolić z polskiego, żebyś w ogóle tę maturę zdał Tongue Poćwicz ortografię i pisownię "nie" z czasownikami Wink

Jest jeden kierunek studiów, który mógłbym polecić ;D ale nie ma tego na żadnej Polibudzie w Polsce (jest na pewno gdzieś w Niemczech), więc raczej Cię nie zainteresuje Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
oj bo mi ta klawiatura strasznie się tnie i muszę kupić nową :-P
Idź na biotechnologię. ;P
Ja właśnie planowałem coś z tych kierunków technicznych jak mechatronika, elektrotechnika, automatyka, robotyka Tongue Na pewno przyszłościowe Smile Już teraz w fabrykach większość roboty odwalają roboty, ale ktoś musi przy nich stać i je pilnować/programować/naprawiać/obsługiwać Smile