Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sigma Onyx
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, ma ktoś może pulsaka Sigmy z serii Onyx? Bo mój prawdopodobnie potrzebuje wymiany opaski, ale wolałbym sprawdzić czy zegarek sczyta sygnał z działającej, żeby nie wywalić kasy w błoto Smile
Wymiany całej opaski? Spróbuj najpierw wymienić w niej baterię :-)
Heh, próbowałem i to kilka razy,próbowałem też przeczyścić trochę styki, ale to też nie pomaga. Problem raczej nie leży w zasilaniu Smile
Ja mialem onyx fit, ale nie wspominam tego czasu dobrze Smile
Normalnie dzialal pol roku, moze rok. Pozniej albo nie lapal pulsu, albo pokazywal kosmiczne wartosci, albo mial opoznienia po pol minuty...
Zmianialem baterie, czyscilem styki, cuda wianki, ale nic nie pomoglo. Jak poszukasz w google to sporo osob ma takie problemy z onyxami. Jesli masz na gwarancji to niech ci wymienia na nowy.
Ja swoj sprzedalem na allegro i kupilem jakiegos starszego polara i mam spokoj.
kdk napisał(a):Normalnie dzialal pol roku, moze rok. Pozniej albo nie lapal pulsu, albo pokazywal kosmiczne wartosci, albo mial opoznienia po pol minuty...
kdk napisał(a):Ja swoj sprzedalem na allegro
I ktoś go kupił w takim stanie???
Tak, za prawie polowe ceny nowego. Oczywiscie dokladnie opisalem co i jak, a nie ze "nowy nieuzywany" Smile Pozatym jakies 80% czasu treningu chodzil raczej poprawnie, ale nie bylo sensu sie dalej meczyc.