Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Win7 i Office2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Wystawiam dzisiaj na sprzedaż pakiet Microsoft w skład którego wchodzi:

-Microsoft Office 2010 Professional Polski BOX (269-14686)
-Microsoft Windows 7 Ultimate PL DVD (GLC-00248)


Oba programy są w pełni oryginale co potwierdza faktura z Microsoft ,są to najbogatsze wersje programów i w dodatku w języku polskim , nie jak większość dostępnych w sieci(angielskich wersji do których trzeba ściągać spolszczenia).

Najważniejszą zaletą tego zestawu jest wersja BOX a więc każdy z programów rejestrujemy na użytkownika a nie na konkretne urządzenie więc w przypadku zmiany komputera nie musimy kupować nowego programu jak to jest w wersji OEM.

Zestaw sprzedaję ponieważ jest to nietrafiony prezent , nie trafiony z racji tego , że na co dzień używam innego systemu operacyjnego. Dodatkowo tak rozbudowany pakiet biurowy jakim jest Office 2010 to za dużo jak na moje potrzeby. Jestem przekonany że komuś z pewnością bardziej przydadzą się wielkie możliwości jakie daje powyższy zestaw.

Minimalna cena takiego zestawu na jednej z popularnych porównywarek cen to: 3200zł

U mnie startujemy od:2000zł + koszt wysyłki.

Żadne z opakowań nie było otwierane ,oba posiadają fabryczną folię.
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny : 791005165

Link do aukcji:
http://allegro.pl/windows-7-office-2010 ... 66814.html