Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: SZPRYCHA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam
Czas najwyższy coś napisać Smile a więc otworzyłem serwis rowerowo-narciarski
Zapraszam chętnych czy z rowerem czy ze sprzętem zimowym (ferie już niedługo)
Ktoś się spyta jakie ceny Smile Powiem: cennik rowerowy się tworzy ale na pewno będą konkurencyjne, ale ja podchodzę rzetelnie do pracy i w niektóych przypadkach jest taniej niż w cenniku, bo praca nie była wymagająca, więc UCZCIWOŚĆ Smile
A teraz troszku reklamy Big Grin Domeną w moim zakładzie jest to że lubię to co robię i zawsze podchodzę do sprzętu jak do swojego, więc robię to jak najlepiej.
Gdzieś koło wiosny będę przygotowywał kolejne pomieszczenie na tak zwaną „posiadówkę” z kanapą, jakimś napojem. Miejsce gdzie będzie można „po” lub „przed” podróżą na dwóch kołach lub całkiem bezinteresownie przysiąść i pogadać Smile
Stronka się tworzy (przeze mnie, więc idzie mozolnie, bo nie da się znać na wszystkim). Coś tam sobie już siedzi na SZPRYCHA ale wrzuca na inną domenę z chamskimi reklamami, więc czeka mnie zmiana hostingu. Wszelkie info, jakieś aktualizację projektów tworzonych przeze mnie można zobaczyć na http://pl-pl.facebook.com/pages/szprych ... 8996108124
Zapraszam wszystkich bardzo gorąco.
Pozdrawiam, Daniel
Byłem w serwisie pierwszy raz z rowerem i zostałem pozytywnie zaskoczony. Dobra atmosfera i super ceny. Naprawdę polecam.
A ja byłem z deską i też polecam. Tongue
A narty to tylko serwisujesz, czy może i dilujesz? Bo myślałem o biegówkach...
Swoją drogą serwis pod samym nosem to przydatna sprawa Smile
jeszcze nie diluje no ale polecam zawitać na giełdzie, już kilku klientów się chwaliło cenami typo 120zł za narty w bardzo dobrym stanie.
mariox napisał(a):Bo myślałem o biegówkach...
Hesos napisał(a):jeszcze nie diluje no ale polecam zawitać na giełdzie, już kilku klientów się chwaliło cenami typo 120zł za narty w bardzo dobrym stanie.

Ceny biegówek na giełdzie zaczynają się od 50 zł (a nawet 30 zł) za biegówki z wiązaniami typu NN75 (popularne w Czechach, dobre na początek), za narty z nowszym typem wiązań (np. Salomon SNS) trzeba dać trochę więcej, ale cały komplet (razem z kijkami i butami) da się kupić za 250-400 zł. Pamiętaj, żeby do rekreacyjnego biegania kupić narty "z łuską".
Ja z czystym sercem polecam serwis, dlatego że znam Daniela już jakiś czas oraz wiem że podchodzi do swojej pracy z zaangażowaniem, a rowery są jego pasją.

Co tu więcej chcieć 8-)
Seb napisał(a):Ja z czystym sercem polecam serwis, dlatego że znam Daniela już jakiś czas oraz wiem że podchodzi do swojej pracy z zaangażowaniem, a rowery są jego pasją.

Co tu więcej chcieć 8-)
Ja to samo potwierdzam :mrgreen:
POLECAM!!!!!!!!!!!!!
Właśnie odebrałem mojego bajka od Daniela. Teraz "chodzi jak ta lala" :lol: Pełen profesjonalizm, przy okazji dowiedziałem się, że czeka mnie wymiana napędu ... No cóż - wszystko się zużywa. Zdecydowanie POLECAM serwis na ul. Wierzbowej.
Stron: 1 2 3