Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Góral do 5000
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Siemasz Sebek, jak już przestaniesz dalej jechać na maxa, po prostu dalej, to daj znać w którym sklepie " na Zana" kupiłeś rower, jutro, jak czas pozwoli, przejdę się i kupię sobie taki sam.
sebek, ale ty nie jesteś paweł, co nie?
interski zana Lublin, wiszą takie maleństa na suficie, odnośnie sklepu to mam mieszane odczucia strasznie mnie zirytował ten sprzedwaca. Poczułem się jak bym poszedł do biedronki po salceson. i TO MUSZĘ POWIEDZIEĆ gość jest tak wpierzielono niesympatyczny, że aż strach moje zdanie. Ale 20 minut czekałem aż mi go ustawi ok... dziś widzę, że jak daję przednią przerzutkę na górę to spada, wiec ustawił czy nie Undecided od wczoraj wcale nie jeżdzony. Nie chcę nikomu psuć reputacji ale w macdolaldzie mnie lepiej obsłużyli niż za taką cenę za rower. Moje zdanie ACTA to wytnie. Marcin Ja to Sebek jestem :mrgreen: co Wy z tym Pawłem itp :-) Kurw..a mać ja zobacz to ja http://www.facebook.com/profile.php?id=100003373657190 zadeN Bartek i Leon Confusedhock: ogólnie rower ja i boks który lubię musi być ja taki :mrgreen: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003373657190 nie kompromisu...
Sebek31 napisał(a):lecę opijać i grać w Battlefielda :mrgreen:

Jeśli grasz na PC, to daj namiary na swojego Battleloga, może się spotkamy na polu bitwy Big Grin
ok dam namiary na battlefielda moje namiary to stk31, zajebista gra bez dwóch zdań, tak origon pudełkowa na pcta nie to że nie korzystam z Peb ale nie teraz :mrgreen: mam też dodatek ale jeszcze nie zobaczyłem... i nie wiem czy się opłacało kupić. MSL do zobacznia i do usłyszenia na polu waliki :-D
maYkel napisał(a):
mrozo napisał(a):Cóż za odmiana :-P
Kolega też pisał, że chce mieć rower bezawaryjny a kupił fulla z hydraulikami. :mrgreen:

Powinien kupić ostre? Tongue

Ech, zejdźcie z chłopaka. Kupił co mu się spodobało i git.
Możecie mi już dać wypić kolejną flaszkę Smile Ja się cieszę z tego roweu. Nigdy nie myślałem, że taki będę miał. Jutro jadę ja wiem szkoda roweru ale jadę...
Moim zdaniem skoro rower Ci się podoba to super
Nie słuchaj innych kupiłeś to co Ci się podoba i bardzo dobrze.

Gratuluję zakupu, dasz się kiedyś przejechać 8-)
Sebek, pokaż jakieś real fotki tego swojego roweru. najlepiej na śniegu mu je zrób. zasługuje na serię fotek, choćby dlatego, że to Scott (wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi :>)
MindEx napisał(a):zasługuje na serię fotek, choćby dlatego, że to Scott (wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi :>)

Dobre Krzysiek, dobre !! :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13