Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Góral do 5000
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
no fotki by się przydały bym sobie polukał :lol: :lol: :lol:

Rado napisał(a):
MindEx napisał(a):zasługuje na serię fotek, choćby dlatego, że to Scott (wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi :>)

Dobre Krzysiek, dobre !! :mrgreen:
a no dobry żarcik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
BRAWO :-P :-P :-P :-P :-P
(wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi :>) Może Ktoś z Was mnie oświeci o co chodzi Confusedhock:
Podpowiedź: przejrzyj ostatnio aktualizowane tematy w dziale "Nasze rowery" -> "MTB" :mrgreen:

W każdym razie czekamy na zdjęcia Twojego nabytku :-)
ooo no i wyszło na fulla?? spoko majonez Smile
Ja nie będę dawał znaku Ci o zamówieniach strojów, bo ja raczej zamawiał nie będę :-P Przeglądaj dział Wspólne zakupy - tam powinno coś się pojawić.

Ej skoro rzeczywiście wypijasz tyle flaszek ile piszesz odkąd kupiłeś ten rower to czy przypadkiem nie jesteś alkoholikiem ? :-P Na prawdę nie ma się czym chwalić :-P

Skoro mówisz, że jeździsz na nim to powiedz nam jaka opcja jest prawdziwa (odpowiedź jednokrotnego wyboru):
a) Zmieniłeś pedały z SPD na platformowe?
b) Miałeś buty SPD?
c) Zakupiłeś buty SPD? (jakie?)

Rozwiewając Twoje wątpliwości, że "chyba do wiosny się nie da już jeździć" to - da się ;-) tylko trzeba chcieć ;-)
Odnosząc się jeszcze do jednego Twojego zdania - proszę mnie nie całować na ustawce, chyba, że jesteś ładną kobietą :-P
Jutro zrobię zdjęcia mnie i roweru i da się nawet pojechać na tych pedałach w skarpetach ok.
Nie wiem, czy ktoś napisał o tym, ale szczególnie warto zaopatrzyć się oprócz pompki do amortyzatora i smaru do łańcucha także w smar do amortyzatora i dampera. W warunkach zimowych i przy dużym zapyleniu (upalne lato, piaski itp.) trzeba zawieszenie regularnie czyścić i smarować, żeby długo działało niezawodnie. Tak więc zainwestuj kilkanaście złotych jeszcze w smar Brunox (w teorii inne tego typu, jak WD-40, czy CX-80 też powinny zdać egzamin, ale...) :-)
msl napisał(a):w teorii inne tego typu, jak WD-40, czy CX-80 też powinny zdać egzamin
zastosuj wd40 i patrz jak z goleni schodzi anoda... Wink
kuczy napisał(a):zastosuj wd40 i patrz jak z goleni schodzi anoda... Wink
Właśnie dlatego napisałem o "teorii" - sam nie sprawdzałem innych, wolałem pozostać przy sprawdzonym środku :mrgreen:
Jestem :mrgreen: zdjęcia takie sobie ale są https://plus.google.com/photos/11075278 ... 2888937233 sory, że nie na śniegu Undecided
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13