Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Góral do 5000
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Witam, mam mały dylemat, otórz chcę kupić rower tylko który? Precyzyjnie rzecz ujmując dobry rower. do ceny 5000 zł. Nie chcę skakać na nim tylko jechać wszędzie gdzie mnie poniesie nas... dzięki za pomoc http://www.interski.pl/products/2/70331 ... 331195028/
z takim budżetem naprawdę można powojowac. Jeśli chcesz pooglądac sobie propozycje forumowiczów to ok,ale ja proponowałbym Tobie udac się do dobrego sklepu, przedstawic temat sprzedawcy, określic budżet. Polecam Inżynierię rowerową- z uwagi na to, że mają dobre podejście do klientów- dostosują sprzęt pod Twoje parametry no i jest duża sznsa, że będziesz zadowolony.
Dzięki za namiary na Inżynierię rowerową, w poniedziałek tam się udam. Ich strona działa od niedawna czy takie mają podejście do klienta? Ja się nie czepiam, po prostu chcę wiedzieć na czym jadęSmile Jak wiadomo wszytkim da się pojechać nawet rowerem za 500 zł. Ale taki już jestem, że chcę dobry rower. Nie liczy się rower ale wspomniania na nim i z nim Smile
co do inżynieri ja mam odmienne zdanie i strasznie nie lubię tego sklepu. Jak chcesz wydać na bajka 5 klocków to udaj się do TORO BIKE na Zana. Wybór ogromny i świetne upusty, a jest w czym wybierać, ktm, spec itd.
Na Twoim miejscu zainteresował bym się jakimś fulem ze skokiem 120-140mm, taki w sam raz do pojeżdżenia tu i tam Wink
Rower ma mi służyć do końca życia. Miałem Gianta przez 13 lat i nigdy z nim nie byłem w serwisie przez 13 lat. Pomijam klocki itp... Nie chciałbym kupić badziewia z którego będę potem do końca życia narzekał.
Hesos- jane, rozumiem to, Miszczuk ma swoją specyfikę i jednym podchodzi a innym nie. Ale nie jest to żadna nowośc. Tak ma większośc sprzedawców czy serwisantów- Tuora raz ma świetny dzień a raz nie, sprzedawca z toro robi nna mnie podobne wrażenie jak Miszczuk na Tobie ale to pewnie dla tego, że słabo go znam i zakupy robie tam sporadycznie. Generalnie jednak Miszczuk ze swoją inżynierią jest uważam godny polecenia z uwagi na dobre ceny i dobrą znajomośc w temacie.
A najlepiej zrobisz wyrabiając sobie swoją opinię. Powodzenia.
Pasowało by powiedzieć ,czy koniecznie ma być nowy ,czy jakaś posezonowa używka.
Na twoim miejscu szukałbym sztywniaka ,a nie fula.
Ma być szywniak, nigdy nie miałem fula, zresztą już pisałem, rower ma być do jazdy a nie skoków i ekstemalnych downhillowych zjazdówBig Grin ma być kochany. Lubię markę Giant bo nigdy mnie nie zawiodła i dlatego proszę o małą podpowieć, sklep i serwis to jedno. Chodzi mi bardziej o rower... KTM, Giant, Merida, itp...
Czemu ludziom kojarzy się full od razu ze skakaniem?? :/ Jak chcesz wydać na rower tyle pieniędzy to się najpier zainteresuj troszkę "tym i owym"
Marcinie - tyle opinii co użytkowników Wink Ja już swoje zdanie mam i już Big Grin ale faktem jest że w TORO jest większy wybór rowerów do pomacania od razu niż z katalogu
pozdro
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13