Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rower Cube sl cross
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Mam na sprzedaż rower co się świeci jak psu j...., bez kitu Smile
Rower jest w stanie idealnym, wygląda i chodzi jak nowy. Uwaga teraz creme de la creme:
osprzęt pełna Shimano Tiagra, obręcze Alexrims EN24 podwójnie oczkowane, mostek Easton, kierownica BBB, stery FSA, sztyca i siodło Scape. Koła 28 cali. Rama wg. producenta 50. I najlepsze waga na tym szosowym laczu na zdjęciach to 10kg bez pedałów, naprawdę super się go nosi. Wszystko chodzi cacy. Rama ma wspaniałe przekroje rur.
Sprzedaję tylko dlatego, że myślałem, że zacznę jeździć w terenie ale jednak pozostaje przy szosie.
Cena jaka mnie interesuje to 1349zł (oczywiście do negocjacji), okazyjna bo nowy jest wart 2500-3000zł, a ten jest praktycznie nieużywany, naprawdę jak rower który przejechał 100-200km.

Chętni proszę pisać na priv lub dzwonić pod 794 414 722.

Zdjęcia tutaj:
http://www.fotosik.pl/u/easybike/zdjecie...um/1106256
powiem, że bryka jak ta lalka....Zeby zrobic z niej stricte przełajkę to jeszcze trochę czynności do wykonania ale z takim kokpitem wygląda na szybkiego mieszczucha i w sumie świetnie wygląda. Mi to ten easton się podoba Smile
FAJNY SPRZĘCIOR.
Wideł karbon?
Wideł alu Smile