Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Nocny Patrol Środa 22.02.2012 godz 19:30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Powoli trzeba myśleć o nowym sezonie!! w środę zapowiadają temperaturę około 0'C na początek może byćWink zapraszam wszystkich chętnych na nocne kręcenie około 60 minut albo więcej będziemy ustalać w trakcie jazdy. Start 19:30 miejsce Litewski obok pomnika JózefaWink
Do pokręcenia Smile
Zwariowałeś? Jest zimno i brzydko Big Grin
perceive napisał(a):Zwariowałeś? Jest zimno i brzydko Big Grin
Kto lubi jeździć i chce temu pogoda nie straszna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Choć szczerze wolałem -25 stopni niż to 0 stopni Undecided Undecided Undecided
gello1 napisał(a):Choć szczerze wolałem -25 stopni niż to 0 stopni Undecided Undecided Undecided
Ale przy 0 stopni można więcej fotek rowerowi pstryknąć, bo łapy tak nie marzną Wink
przy minus dwadzieścia odpada morda, jeśli jeżdziłeś przy minus 25 czynię cie oficalnie moim gooroo i chce sie u ciebie uczyc ;-)
marcin0604, przyznaje się bez bicia. JEŹDZIŁEM Wink
perceive napisał(a):Zwariowałeś? Jest zimno i brzydko Big Grin
trzeba umieć DOSTRZEC pozytywy w każdej sytuacjiWink
gello1 napisał(a):, przyznaje się bez bicia. JEŹDZIŁEM Wink

bo nie ma złych warunków, można tylko nieodpowiednio przygotować się do nichWink
Akurat to chyba nie taki znów wyczyn, skoro ja jeździłem i żyłem a jestem zmarźlak. Niestety teraz mam taki smar że poniżej -20 zamarza mi wolnobieg Sad Lepiej jeździć jak jest zimno niż w chlapę, mimo błotników miałem dziś taki pas na sobie jak skunks. Ja odpadam, nie chce mi się potem myć sprzętu drugi raz.
Samotnie ale zaliczyłem przejażdżkę. Po drodze zagadałem do napotkanego rowerzysty ale miał inne plany. Pozdrawiam