Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wstąpić w szeregi Stowarzyszenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co trzeba wiedzieć w skrócie [kiedy nie chce się czytać statutu] o wstępowaniu w szeregi Stowarzyszenia?
Kiedy i w jaki sposób można się zapisać?
Ile wynosi składka i czy można ją zapłacić z góry za rok?
Mimo wszystko statut jednak warto przeczytać :-D chociażby żeby zobaczyć jakie są cele stowarzyszenia i jak je realizujemy. Bo z zasady stowarzyszenie otwarte jest na wszystkich, którzy akceptują właśnie statut. Podpisuje to każdy kandydat na członka w deklaracji członkowskiej. Kandydat musi mieć rekomendację dwóch członków stowarzyszenia. Deklaracja jest zatwierdzana uchwałą Zarządu. Spotkania Zarządu są średnio raz na kwartał. Warto więc najpierw jeździć z nami, dać siebie poznać i poznać innych. Składka członkowska jest niewysoka bo 30zł na rok i płacimy ją jednorazowo. To tak na szybko
qavtan napisał(a):Co trzeba wiedzieć w skrócie [kiedy nie chce się czytać statutu]
No jak ktoś nie chce poświęcić chwili na przeczytanie Statutu to ja nie widzę sensu żeby wstępować do Stowarzyszenia. Poza tym warto się wcześniej czymś wykazać (nie mówię o jakichś dużych rzeczach, ale coś zrobić, wykazać jakąś inicjatywę) no i tak jak Jurek napisał: podstawa to dać się wcześniej na co dzień poznać, co najłatwiej zrobić przyjeżdżając na ustawki Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Czy Stowarzyszenie jest uwzględniane jako Organizacja Kultury Fizycznej lub Klub Sportowy przez Rocznik Statystyczny GUS?
qavtan napisał(a):Czy Stowarzyszenie jest uwzględniane jako Organizacja Kultury Fizycznej lub Klub Sportowy przez Rocznik Statystyczny GUS?

Na pewno nie bo nie robimy żadnych sprawozdań do GUS w tym zakresie. Być może GUS robi jakieś zestawienia organizacji pozarządowych
To jak nie, to się nie zapisuje, chciałem podnieść statystyki, ale cóż, poszukam innego miejsca :mrgreen:

Dziękuję za odpowiedzi.
Ale zawsze trochę ruchu się zrobiło :-)
a to nie było, Kaftan, tak, że chciałeś sobie jakieś statystyki podnieść, coś zyskać na tym, że byłbyś członkiem klubu sportowego?... Wink
qavtan nie pytaj się, co Stowarzyszenie może dać Tobie, pytaj się co Ty możesz dać Stowarzyszeniu ...
Nie wiem dlaczego nie przeczytać statutu. Ja jeszcze nie próbowałam się zapisywać do stowarzyszenia, a statut czytałam. To trwa 5 minut - warto wiedzieć na co człowiek się pisze i do czego zobowiązuje. ;-)
Stron: 1 2