Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zabawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
KrzysiekP napisał(a):Widziałem z bliska macałem go podnosiłem połączeni karbonu z aluminium a właścicielem jest Pan : marcin0604, :-)

Tak, właścicielem Bataviusa jest Marcin.


[Obrazek: img407301.jpg]

felek

Kto to jest?

[Obrazek: 2dfcc59c7c7138db.jpg]

Jako podpowiedź powiem, że nie jest to osoba z tego forum, tylko pewna fikcyjna postać popularna w internecie, (dla utrudnienia - na zdjęciu powyżej zakamuflowana zarostem :mrgreen: )
To Pan Marcin wziął rozwód z GT ? , nie wierze przecież, to była taka wielka płomienna dozgonna miłość …….
Rozwodu nie było. Jesteśmy nadal :-P razem
Rzekłbym, że teraz tworzą namiętny trójkącik.
Marcin to Ty jesteś bigamista …..sodoma i gomora , koniec świata , a taki pożądany chłopak z tego Marcina był, a tu taka rozwiązłość :evil: oj moja córka może mieć ciężko w życiu....
Tak, tak. Sodoma, właśnie wykręciłem jej miski. Panowie :-P Co z tą córką Piotrze?....
Poza tym panowie Felek zapodał gębę. Zgadywac, zgadywac. Bo ja nie wiem kto to. Dla mnie to jest Ifson bo on mial gościa w obrazku kiedyś.
Marcin , Ale żebyś już nie miał tak wielkich wyrzutów sumienia , to powiem ci w wielkiej tajemnicy , że ja też …. Ale cicho bo jeszcze Elnortica się domyśli że ją zdradzam, poznałem taką jedną Duraace , jak ją po raz pierwszy zobaczyłem , carbonowy tyłeczek i … musiała być moja.
Taka gęba to tylko Tusek.
marcin0604, Nie tylko na avatarze Tongue nawet i koszulkę Tongue
To jest Mr. TrollFace.
Stron: 1 2 3