Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Praca Decathlon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest praca na dziale rowery w Decathlonie . Umowa o pracę, plus premia.
Zgłoszenia na stronie decathlon w zakładce praca.
Cały etat czy jakieś połówki, 3/4?
W zależności od doświadczenia i znajomości branży.
Doświadczenie 4 miesiące w konkurencji obok, znajomość branży... Hmm moim zdaniem co najmniej dobra. Jeśli chodzi o części to współczesne ogarniam na bieżąco (łącznie z cenami), a retro (lata 80) powoli przyswajam. Jeśli chodzi o wyniki, to nie mam pojęcia kto był 5 w XC na MŚ albo 10 w 4X ale wiem gdzie sprawdzić. Tongue Trendy też obserwuję na bieżąco...

Konstrukcję i zasady działania w większości znam. Sam serwisuję (poza centrowaniem i składaniem kół, bo nie mam centrownicy, damperami bo nie mam narzędzi i Foxem Talas z tego samego powodu co dampery) i składam rowery od 2006 roku.

Jeśli chodzi o ściganie to raczej tylko Enduro. Jeśli o jazdę to głównie Enduro i lekkie FR (przed latem mam nadzieję również szosa).

Mam fulla, więc fulle nie są mi obce. Słownictwo rowerowe w języku angielskim również.

Jedyny problem to taki, że nie jestem już studentem, a w ogłoszeniu znajduje się informacja o studentach.
Też nie jestem,ale liczy się doświadczenie. Złóż zadzwonią, tylko poucz się marek decathlonu bo będą pytać przez telefon jakie znasz. W sumie o takie rzeczy.nie pytają jak i kto był mś. Dobrze mieć podstawy pełnego serwisu,a reszta to normalna rozmowa o pracę
Kuba napisał(a):Doświadczenie 4 miesiące w konkurencji obok, znajomość branży... Hmm moim zdaniem co najmniej dobra. Jeśli chodzi o części to (...)

Jedyny problem to taki, że nie jestem już studentem, a w ogłoszeniu znajduje się informacja o studentach.

Kuba, ale to musisz napisać w liście motywacyjnym i wysłać go do Decathlonu. Jest oczywiście pewne prawdopodobieństwo, że przeczytają to tutaj, ale nie wiem, czy zadzwonią na tej podstawie Smile

sorry, ale tak się rozpisałeś. MSPANC Smile
MindEX pomyślałem że Michał jest związany z Decathlonem. Aplikowałem przez stronę Decathlonu, tylko ten ich system jest jakiś skopany. W sensie po założeniu konta, zniknęło mi wszystko co zapisałem jako doświadczenie i nie było możliwości ponownego wpisania (w miejscach wyboru branży i stanowiska nie dało się nic wybrać). Także wolałem napisać też tu, gdyby Michał działał prężnie w Decathlonie.

1/2toragościa

kiedyś byłem na castingu w decathlonie, mimo moim zdaniem bardzo dobrej znajomości tematu rowerowego i dobrej z działu góry, zaproponowano mi 900 pln za 3/4 etatu.
było to kilka lat temu, może od tego czasu coś się zmieniło
Ja tylko przekazuje. Jeśli dostałeś mail z potwierdzeniem wpisania danych to poszła twoja aplikacja.