Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zmiany w Endomondo???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dłuższego czasu nie zaglądałem na stronę endo i zaskoczyło mnie dzisiaj że nie wyświetla się pod mapką z treningiem wykres!!! Do tego statystyki są pokazywane także w zmienionej formie. Dlatego mam pytanie: Czy u was również tak to wygląda?? Czy może jakoś da się to ustawić w opcjach na stronie endo??
tak samo. Wg mnie likwidacja wykresów to złe posunięcie. Ja lubiłem sobie popatrzeć na wykresiki wysokości i prędkoścí a teraz? To już w sumie nie ma co oglądać.
Ale może się nawrócą i wykresy powrócą, ja na to liczę
Zaimportujcie sobie GPX-y do Sports Trackera, będziecie sobie mogli pooglądać wykresy Wink
mariox napisał(a):Zaimportujcie sobie GPX-y do Sports Trackera, będziecie sobie mogli pooglądać wykresy Wink
Ja testowałem Endomondo, RunKeeper'a i Sports Trackera... zostałem właśnie przy Sports Tracker. Wygrała m.in. możliwość przesuwania osi wykresu po jego powiększeniu :-) Na minus - trochę mało dyscyplin sportowych do wyboru, ale rower jest Wink
mariox napisał(a):Zaimportujcie sobie GPX-y do Sports Trackera, będziecie sobie mogli pooglądać wykresy Wink
Przetestowałem i jest ok!!
Trzeba będzie wrzucać 2 razy :-( Widać nie można mieć wszystkiego.
Szkoda bo endo było prawie kompletne, a teraz "lipa".
bezpieka napisał(a):rzeba będzie wrzucać 2 razy Widać nie można mieć wszystkiego.
A po co? Od razu rejestruj tracka na ST.
Cytat:Szkoda bo endo było prawie kompletne, a teraz "lipa".
.
Prawie. Nie lokalizowało zdjęć na tracku. A w ST to jest Smile
Przepyrałem jeszcze Endo i ma wrażenie z właścicieli serwisu zjadła popularność.
Nie ładują się część tracków. Jest tylko liczba km, średnia i to co jest użyte w statystykach.
Kształtu trasy BRAK, a na 100% wrzucałem. Do często jest komunikat o błędzie wewnętrznym serwer.
To wszystko wskazuje jednoznacznie że endomondo ma problem z przetwarzaniem danych. Jeżeli szybko co z tym nie zrobią, to zaraz pojawi się konkurencja, która ich wykosi (może dobrze by się stało).
endo wg wpisów na forum ma problemy z obciążeniem serwerów, które nie dają rady szczególnie w okolicach weekendów...
Co do ST vc ENDO - ST jako taki lepiej zapisuje ślad, dłużej działa na baterii, opcja zdjęć przypiętych do mapy.
Wszystko super ale daje ciała w indoor workout względem endo które toleruje / przyjmuje treningi bez śladu na mapie jak w przypadku katowanych przeze mnie ostatnio rolek - tutaj można sobie pooglądać na wykresach przebieg tych 20 km w katuszach - oczywiście jeśli tylko endo zaszczyci nas wykresami :lol:
PS> na rolkach używam Garmina Edge 705 HR CD - miodzio sprzęt do treningów na rowerze, do nawigacji hmmm chyba wolę nokię Tongue
Info z profilu Endomondo na FB:

"Friends, graphs and mile/km-markers on the workout map have been enabled again. We are really sorry that you had to be without these features during the weekend. We had to disable them to make sure that the website would stay up and running. Please note that we're working very hard on adding more servers to fix this and we hope to have it all set up soon. We'll keep you updated and thank you for your understanding in the meantime."
dobrze że wróciły wykresiki :mrgreen: