Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kask 661 Evolution L
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sprzedam kask fullface 661 Evolution w rozmiarze L kolor szaro-czarno-biały, z motywem roślinnym. Moim zdaniem najładniejsza seria kasków Evolution.

Nie jeździłem w nim dużo bo jest dla mnie minimalnie za duży (jestem na pograniczu rozmiarów). Drugi albo pierwszy (wówczas) w hierarchii od góry kask 661. Regulowany wymienny daszek, wyjmowalne wyłożenie (dostosowujące się do kształtu twarzy wkładki EPS z Coolmaxu), kilka otworów wentylacyjnych-system wentylacyji FHVS (Full Helmet Venting System)... Więcej niż np. w kaskach Foxa, ale wiadomo że nie jest w nim tak chłodno jak w Parachute METa (który jest takim nie do końca fullface'em). Środek można prać. Skorupa wykonana z włókna szklanego. Zapięcie Double D, co odróżnia go od innych Evolution z tego okresu sprzedawanych w Polsce (kupiony w stanach). Daszki jak i gąbki można dokupić jeśli zajdzie taka potrzeba.
Posiada certyfikaty CE, CPSC, ANSI Z90 oraz ASTM F1447


Ma ryski na lakierze i delikatne obicie farby na czubku z tyłu. Te mankamenty nie rzucają się w oczy, a wynikły z przechowywania i transportu (na kierze zahaczał o amortyzator) oraz gałęzi i latających kamyczków podczas jazdy. Brał udział w dosłownie dwóch glebach ale nie dotknął przy tym niczego (lądowałem na rękach albo tyłku). Nie ma żadnych pęknięć, wgnieceń itp. Daszek trzyma się jak nowy. Do kompletu, pudło, jakieś papiery i praktyczny worek do przechowywania. Te ryski to myślę że można wypolerować jak komuś na tym zależy.

Kask nabyłem za 380 zł (za podobne pieniądze można nówkę obecnie dostać na allegro ale tylko w rozmiarze XL i tylko zielony). Ja chce za niego 270 zł. Sprzedaję bo mam na oku Mkę.

Mam przyzwoite zdjęcia tylko jak był nowy. Od biedy mogę dorobić jakieś zdjęcia komórką.
[Obrazek: p5pb5349142.jpg]
[Obrazek: p5pb5349143.jpg]
(gogle oczywiście nie wchodzą w skład oferty)
Wsadź piankę / gąbkę pod gąbki policzkowe i będzie ok, sam tak zrobiłem.
Spróbuję, ale coś nie czuję tego. W górnej części też powinien się lepiej trzymać. Poza tym jak to się ma to przepływu powietrza wewnątrz? Ty popędzasz ostro w DH to z chłodzeniem nie ma takiego problemu, mi przydaje się każdy strumień powietrza na mieszanych trasach.
dodaj gobki, bo skorupa jest taka sama tylko inna jest grubosc gabek
szkoda sprzedawac bo fajny kask
O, a skąd wiesz? to można się nawet pokusić o kupno gąbek do Mki (widziałem takowe w sprzedaży). Skoro tak to odpada wizja kupna IXSa.
no kurde Kuba o tym wie kazdy Smile

IXS mam w domu w rozmiar S jakby cosik

napisz do filfry on ma 661 ale nie pamietam jaki rozmiar (chyba L) moze ci pokazac/porownac gabki/kaski

Swego czasu chcialem kupic THE na CRC byly tylko XXL ale zanim zamowilem to juz mi wykupili, on nie mial prawie wcale gabki, kolega z Chelma ma "taki sam" tylko duzo gabki
W sumie to Taźbir (ten od SG) ma Mkę Czerwoną, ale jakoś nie wpadłem na to żeby pomierzyć.
Na wszelki wypadek napisałem do 661 z zapytaniem.