Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20-22.04 Roztocze Wiosną 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dobre pytanie Smile
Teoretycznie żeby uczestniczyć w ognisku trzeba być uczestnikiem rajdu, czyli trzeba zapłacić wpisowe.
Praktycznie, to chyba w tamtym roku nie płaciliśmy i na ognisku byliśmy (z własnym prowiantem)
Moim zdaniem to trochę nie ładnie tak po prostu wbić się na ognisko, więc ja wpisowe zapłacić chcę i nasza grupę noclegową będę to tego namawiał, chodź zmusić nie mogę i nie będę Wink
Ale to tylko moje zdanie, a ono może mało ważne jest.
Wpisowe na rajd to 15 zł i obejmuje ono znaczek rajdowy i prowiant na ognisko (kiełbaski chleb itp)

Pawel90210 napisał(a):Ja też się zdecyduję :mrgreen: Czy będzie jeszcze jakieś spotkanie organizacyjne bliżej wyjazdu?
Spotkanie już było. Wszystkie inne informacje na pewno pojawią się na forum jak organizator coś napisze.

EDIT: Szymek dobrze zauważył, że we wpisowym jest jeszcze zupa Smile
Ja w zeszłym roku zapłaciłem wpisowe i wbiłem na ognicho :-)
Prowiantu nie dostałem bo mieliśmy własny, o ile dobrze pamiętam :-)

Tak więc raczej nikogo kieszeń ani portfel raczej nie zaboli jak zapłaci 15 PLN
zazwyczaj w cenie wpisowego [sobotni wieczór] było coś w stylu
znaczek rajdowy
grochówka rajdowa
kiełbaska na ognisko
herbata
W tym roku jakoś brak info na KUL-turysta
baja napisał(a):patrz facebook
NO! W końcu odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu, odpowiednio napisała Big Grin
Jakby nie patrzeć trasa "Rowerowego Lublina" jest oficjalną trasą Rajdu, więc Ci co tą trasą mają zamiar jechać, mają kolejny powód do wpłacenia wpisowego Wink

Jakby ktoś był małofejsowy to wklejam oficjalne info:

42. Studencki Rajd Roztocze Wiosną 2012
21 kwietnia o 06:00 – 22 kwietnia o 20:00
Roztocze Środkowe

~~ Serdecznie zapraszamy na naszą tradycyjną, wiosenną imprezę! ~~

W tym roku przemierzymy Roztocze Środkowe
do wyboru: pieszo lub rowerem

... RAMOWY PLAN RAJDU

sobota 21 IV 2011

1. rano – wyruszamy z Lublina z wyznaczonych miejsc
2. cały dzień przemierzamy Roztocze pieszo i rowerem z przerwami na odpoczynek, jedzenie, podziwianie widoków…
3. późne popołudnie – wszyscy spotkamy się w bazie rajdowej (GÓRECKO STARE) , każdy dostaje przytulny kawałek podłogi pod karimatę, rajdową grochówkę i herbatę / czas na odpoczynek
4. 19:00 (przed ogniskiem) dla chętnych ‘niedzielna’ msza święta w kaplicy
5. ognisko rajdowe dla wszystkich uczestników, kiełbaski, gitara, śpiewy, być może niespodziewany konkurs wiedzy o Roztoczu (być może warto się delikatnie przygotować…)

niedziela 22 IV 2011

1. śniadanie / pakowanie
2. ciąg dalszy przemierzania Roztocza (trasy nieco krótsze niż pierwszego dnia)
3. późne popołudnie - wracamy do Lublina z miejsc zakończenia tras rajdowych


KOSZT wpisowe + przejazdy

WPISOWE na rajd 15 zł (w tym:*znaczek rajdowy; *grochówka rajdowa; *kiełbaska na ognisko; *opieka przewodnicka Big Grin etc.) + 10 zł - nocleg (schronisko PTSM)

PRZEJAZDY na odcinkach:

1. Lublin -> miejsce startu danej trasy
2. miejsce zakończenia danej trasy -> Lublin

Trasy piesze korzystają z regularnie kursujących busów. Koszt przejazdu w jedną stronę zostanie podany po świętach.

Trasa rowerowa jedzie wynajętym busem/część prywatnymi samochodami.


DO WYBORU JEST KILKA TRAS:

1) "Trasa JUBILEUSZOWA - 25 lat wędrowania po Roztoczu"
Artur Pawłowski (dla rządnych wiedzySmile), <!-- e --><a href="mailto:a.pawlowski@pollub.pl">a.pawlowski@pollub.pl</a><!-- e -->
słowo od prowadzącego: "Przejazd przez Roztocze busem (stąd ograniczenie trasy do 5 osób). Trasa będzie miała charkter geoturystyczny i obejmie m.in. rezerwaty "Nad Tanwią" i "Czartowe Pole" ze słynnymi szumami, ostańcowe wzgórze Wapielnia i mało znany kamieniołom w Bliżowie".
(max. 6 osób)

2) Trasa "SYMPATYCKA"
Łukasz Misztal, <!-- e --><a href="mailto:mouser.von.micha@wp.pl">mouser.von.micha@wp.pl</a><!-- e -->
Zwierzyniec - Górecko St. - Józefów.

3) Trasa "AAaaaa"
Paweł Jakuszewski, <!-- e --><a href="mailto:jakusze@gmail.com">jakusze@gmail.com</a><!-- e -->, tel.: 604689619
(trasa półzamknięta)

4) Trasa "INTENSYWNA"
Krzysztof Wojciechowski, <!-- e --><a href="mailto:kawakao6@gmail.com">kawakao6@gmail.com</a><!-- e -->, tel. 726523230
Szczebrzeszyn - Górecko St. - Krasnobród.
(Dla osób gotowych - a najlepiej chętnych - na to, by dużo przejść Big Grin )

5) Trasa ROWEROWA NR 1
Szymon Dziurda, <!-- e --><a href="mailtoConfusedimon74@poczta.onet.pl">simon74@poczta.onet.pl</a><!-- e -->, tel.: 602520166
Trasa 3-dniowa, 20-22.04.

6) "JARZĄBKI"
Adam Jarząbek, <!-- e --><a href="mailto:jarzabekadam@gmail.com">jarzabekadam@gmail.com</a><!-- e -->
Trasa 3-dniowa 20-22.04 (półzamknięta trasa licealistów).

7) Trasa ROWEROWA NR 2
"Rowerowy Lublin", Michał Brodowski, <!-- e --><a href="mailto:michalbrodowski@wp.pl">michalbrodowski@wp.pl</a><!-- e -->
Trasa 3-dniowa, 20-22.04.

ZAPISY...
W holu Gmachu Głownego KUL (lub w sali GG-020A) w poniedziałek - środę 16-18 kwietnia w godzianach 11:00-13:00, na spotkaniu-slajdowisku we wtorek 18 kwietnia - sala GG-020A, 19:00, a wcześniej lub później u prowadzących trasy.

Informacje wszelakie:
<!-- e --><a href="mailto:roztoczewiosna@gmail.com">roztoczewiosna@gmail.com</a><!-- e -->
726513230
604689619
michalbrodowski napisał(a):Jakby nie patrzeć trasa "Rowerowego Lublina" jest oficjalną trasą Rajdu, więc Ci co tą trasą mają zamiar jechać, mają kolejny powód do wpłacenia wpisowego Wink
No właśnie my tą trasą nie mamy zamiaru jechać ponieważ obawiam się, że ja nie dam rady Waszym tempem jechać więc kolejny powód do płacenia odpadł. Nam zależy jedynie na możiwości dołączenia się tylko i wyłącznie do wieczornego ogniska (oczywiście prowiant własny).
Niestety nie mogę jechać w piątek ale od soboty już tak, mam więc pytanie czy znajdzie się dla mnie i roweru miejsce u kogoś w aucie?
No i jak? jedzie ktoś jeszcze? Cicho sza w temacie, a to już za kilka dni. Ja mam już trasy gotowe ;>
Koleżanki i Koledzy,
w ramach wpisowego są: znaczek rajdowy, zupa rajdowa i herbata na zakonczenie trasy w sobotę, kiełbasa (z dodatkami) na ognisko w sobotę, nocleg z soboty na niedzielę (te pozycję można pominąć płacąc mniejsze wpisowe - pewnie 15 zł, o których wspominał MB). Wpisowe wypada wpłacić, bo ktoś się napracował przy organizacji imprezy, ale nie znam przypadku w długiej tradycji tej imprezy, zeby kogoś za brak wpłaty ścigano.
Michał, teraz to Ty jesteś odpowiedzialny na trasę RL :-)
Jesli ktos obawia się trudności trasy RL może pojechać na tę drugą - będzie wesoło i dobry obiad po drodze (może uda sie dotrzeć do Obszy po połoduniowej stronie puszczym, a jest tam fajny lokal).
W środę (jutro) o 19.30 w lokalu Koła PTTK na KUL (rowery można znieść na dół w pobliże pokoju 020 a) będzie spotkanie przedrajdowe i slajdowisko. Jesli macie slajdy z poprzednich rajdów, przynieście, obejrzymy, pokażemy innym.
pozdrawiam, zapraszam
Piotrek K.
Z tych co się odezwali na PW w sprawie dojazdu/noclegu wstępnie się wyklarowało co poniżej, więcej info pewnie po jutrzejszych slajdach.

Dojazd:
- wyjazd piątek rano: tomek tkt, marecky, adam, szymek_sq, michał brodowski [2 auta]
- wyjazd w piątek po południu: mariox, badevile [1 auto, miejsce dla 2 osób i 2 rowerów], terragady ???
-wyjazd sobota rano: arek [auto]

Nocleg
Zarezerwowany nocleg - http://www.roztocze.net.pl/mokrosz/ , ilość miejsc ~~ 10
Chętni na nocleg: tomek tkt, marecky, adam, szymek_sq, michał brodowski, mariox, badevile, arek, 2 piechurki ???, pik ???, terragady ???
Stron: 1 2 3 4 5 6