Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [29-30.08] 400km/24h
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Kalosze i parasol już spakowałam :mrgreen:
Spakujcie dobry humor, ja wezmę trochę na zapas, ale najlepiej żeby nikt nie zapomniał Wink
Post pod postem, ale później skasuję Smile

Uczestnicy maratonu, jeśli jeszcze nie śpicie to sprawdźcie pocztę, ostatnie info na temat maratonu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Jeśli się sprawdzi "zielona" :-P prognoza icm to nie będzie tak tragicznie ;-)
Co by nie było, będzie bardzo miło!!! :-D :-D :-D
Jak możecie to bierzcie jak najmniejsze plecaki - bo auto samym jedzeniem niezle zapchane Big Grin
Trzymam kciuki, no i przyjadę Was odprowadzić gdzieś w okolice Trzcińca gdzie zawrócę na Łęczną i do Lbn-a.
I ja trzymam kciuki- porywacie sie na 24 godziny w siodle. Z jednej strony mnie to przeraża a z drugiej strony Wam zazdraszczam :mrgreen: . Zazdroszczę Wam tej z pewnościa niepowtarzalnej atmosfery jaka sie wytworzy między Wami z biegiem godzin i kilometrów. Kawałeczek bedę Wam towarzyszył ;-)
No ja również życzę Wam powodzenia!
Wiatru w plecy!! :-D
14:25
Właśnie rozmawiałem z Grześkiem
Przejechali 62 km. Minęli Białkę i kierują się w stronę Wisznic. Jedzie cała 17 która wyruszyła w południe z placu zamkowego. Jedzie się dobrze o czym świadczy średnia która wynosi 27km/h więc o wiele więcej niż planowana. W tej chwili grupa jedzie pod wiatr ale w dobrych humorach.
cdn...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20