Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [29-30.08] 400km/24h
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Na 70% mogę jechać samochodem jako pomoc techniczna, dzisiaj jutro będę pewien bo muszę parę spraw przełożyć. Mam kombiaka więc z miejscem problemu nie powinno być.
qula napisał(a):Mam kombiaka więc z miejscem problemu nie powinno być.
Uff..., to dobrze ;-)...
Rower na dach i "krótka kimka' na tylnym siedzeniu, w trakcie jazdy grupy- zapewniona :mrgreen:
Spoko qula, to jeszcze aparata weźmiesz i zdjęciów naklikasz Smile albo nawet kamerę to się filma nagra Big Grin Lans musi być Big GrinDDDD

Jak robimy z wodą i żarciem? Każdy we własnym zakresie przywozi te rzeczy i pakujemy przed startem do auta czy robimy zrzutę i kupujemy kilka zgrzewek wody, batony, banany itd? Oczywiście wszystko by się jakoś sprawiedliwie podzieliło. Mi raczej wszystko jedno, ale myślę, że przynajmniej wodę można by kupić dla wszystkich wcześniej.

Pamiętajcie o Nocnym Patrolu w piątek o 20 z Placu Zamkowego Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Witam! Zdecydowanie jestem za zrzutą i kupnem zbiorowym. Nie wiem zresztą jakie batony kupić ;-) Najlepiej to przelew na konto. Nie będzie mnie na ustawce w L-nie bo trochę daleko, ale myślę, że tam zostaną dograne szczegóły. Baaardzooo podoba mi się wyznaczona trasa. Miło mi, że przebiega przez mój Chełm i duża jej część to tzw. nadbużanka. W związku z powyższym mam plan, aby w sobotę rano wyruszyć z Chełma do Lublina po trasie wyznaczonej i być w L-nie tak ok. 0,5 h przed startem. Oczywiście o mecie myślę też w Chełmie - trochę kombinacji, ale nie tracę czasu na dojazdy. Podpowiedz mi jeszcze Grzesiek, który kilometr wypada w Chełmie. Ja w zamian za to, (że będę pierwszy ;-) ) proponuje u mnie kawę, herbatę i kanapeczki o ile uda mi się zbudzić żonę :lol: Dla ścisłości mieszkam ok. 150 m. od wyznaczonej trasy na "wylocie" z Chełma w kierunku Włodawy. Mam nadzieję, ze niebiosa będą nam sprzyjały. Pzdr od Ducha Bielucha.
73Wojtek napisał(a):jakie batony kupić
zbożowe, można z jakiegoś kauflandu czy biedronki kupić, tam są tanie, a jak nie to w innym supermarkecie coś, co się opłaca
73Wojtek napisał(a):Baaardzooo podoba mi się wyznaczona trasa.
Dzięki Smile
73Wojtek napisał(a):który kilometr wypada w Chełmie
Jak najeżdżasz mychą na profil to na trasie pokazują ci się kropki co 5km i punkt odpowiadający miejscu w profilu. Przy wjeździe na I Armi WP jest 325km Smile
73Wojtek napisał(a):proponuje u mnie kawę, herbatę i kanapeczki
Dzięki Smile Zobaczymy jak będzie z czasem. No i nie wiem czy nas taki postój zbytnio nie rozleniwi Big Grin A może ty chcesz, żebyśmy tam sobie bibę zrobili i nie dojechali do Lublina i podstępem tylko ty machniesz 400? ;D

Pena gotowość panowie i panie, zostało 10 dni Big Grin
hej,
no a ja niestety odpadam.. siła wyższa - nie mogę w ten weekend Sad
a już nawet się psychicznie nastawiłam na te 290 km..
ale w piątek będę raczej
ja się wstępnie piszę. Jeżeli nie będzie żadnego kataklizmu to pojadę :-P
To ja - osoba towarzysząca Agnieszki. I też jadę Smile. Pozdrawiam.
Ja też odpadam Cry
......do ostatniej chwili miałem nadzieję,że pojadę ale ....niestety decyzja lekarza,a właściwie lekarzy po konsultacji zabrzmiała jak wyrok...
nie mam ochoty na nic....MUSZĘ na dłużej rozstać się z rowerem i jak pomyślę o tym to ...chce mi się płakać...
będe w Wami myślami ...
Pozdrawiam
Mariusz
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20