Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [29-30.08] 400km/24h
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
KermitOZ napisał(a):A to brzmi bardzo ciekawie hehe Big Grin
A co w tym ciekawego? Uważasz, że masz monopol na forum jeżeli chodzi o długie dystanse?
Znasz moje zdanie: jazda w tak dużej grupie na tak długim dystansie to nie dla mnie a ten brak czasu to praca. I proszę nie wchodź mi na ambicję pisząc o odwadze bo ja się nie złamie i w ten weekend na pewno nie pojadę co nie oznacza, że nie będę próbować przejechać takiego dystansu.
Karola napisał(a):
perceive napisał(a):Jestem przerażona :-( nie chcę być jedyną kobietą :-(
Dlatego Sylwia za nikogo innego tak kciuków nie będę trzymała jak za Ciebie :-D


I o tym sobie przypomnę jak mnie kryzys dopadnie :mrgreen: Dzięki Karola :mrgreen:
Po tym 330 i tak wszyscy widzą, że kozak jesteś, więc nic nikomu nie trzeba udowadniać :mrgreen:
Karola napisał(a):Uważasz, że masz monopol na forum jeżeli chodzi o długie dystanse?
Nie, ale na baaardzo długie mam, przynajmniej na razie Wink

Karola napisał(a):I proszę nie wchodź mi na ambicję pisząc o odwadze bo ja się nie złamie i w ten weekend na pewno nie pojadę
Nie wchodzę Ci na ambicję. Ja już Cię dawno przestałem namawiać na ten wypad i nie liczę na to, że przyjedziesz. To Twoja sprawa przecież, jak dla mnie to pełen luz. W każdym razie pamiętaj, że dla Ciebie zawsze na takiej ustawce znajdzie się miejsce, nawet jakby lista startowa była już dawno zamknięta i mielibyśmy wyruszać za 5 minut Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
KermitOZ napisał(a):W każdym razie pamiętaj, że dla Ciebie zawsze na takiej ustawce znajdzie się miejsce, nawet jakby lista startowa była już dawno zamknięta i mielibyśmy wyruszać za 5 minut Smile
Trochę mnie podpuszczasz :-)
Dobra koniec bo zbaczamy z temu wątku.
info techniczne: niech ktoś zabierze do plecaka ściągacz do korb na kwadrat/octalink i lepszy komplet ampuli (nie w scyzoryku bo taki mamy);
dwa niech każdy jakoś podpisze swój bidon żeby go po maratonie odzyskał Smile
Piszą o maratonie w kurierze
LINKA
Witam

Jestem nowy na forum i tak szczerze napisze, że się zastanawiam czy z wami nie pojechać.

Ale jeszcze się nie zdecydowałem.

W każdym bądź razie mam na stanie górala... niestety po ostatnich moich jazdach do okola zalewu brakuje mu światełek Tongue... mam tylko działające przednie ale żrące baterie szybciej niż je zmieniam...

Ale hymmm...
zork napisał(a):Jestem nowy na forum i tak szczerze napisze, że się zastanawiam czy z wami nie pojechać.
Zastanawiasz się???, a czytałeś wcześniejsze posty w wątku???, kiedy był ostateczny termin deklarowania się, że wszystko już dograne itd., itp...???

Cytat:Ale jeszcze się nie zdecydowałem.
No spoko, przemyśl przez weekend, poczekamy...
OSTATECZNA lista startowa maratonu 400/24:

1. KermitOZ
2. 73Wojtek
3. Bart
4. Diablo
5. Felek
6. Holden
7. Kreciczek
8. Kristoferson
9. Kuczy
10. michalbrodowski
11. Mocior Tomek
12. msz
13. Paul67
14. Perceive
15. szymek_sq
16. Wieśko
17. Yorki
18. Zwirek

Lista imienna na stronie głównej, przy czym imię i nazwisko pod danym numerem na stronie nie odpowiada nickowi na forum (a co! Big Grin), gdyż obie listy zrobiłem alfabetyczne, jedną dla lansu oficjalnego, a drugą dla lansu na forum (a co! Big Grin) hehe.

Zakupy zrobione, większość spraw organizacyjnych załatwiona, resztę dopnę jutro Smile
Jak ktoś chce jechać z nami to zapraszamy za rok, a na razie trzeba się pokazać i "objeździć" na codziennych ustawkach.

Wszystkich jeszcze raz gorąco zapraszam na Plac Zamkowy:
Start: Sobota, g. 12
Finish: Niedziela, g. 12

pOZBig Grinrower
Grzesiek
A jak już przejedziecie te 400km to na pl. zamkowym o godz.12 dostaniecie ode mnie ruskiego szampana i kwiaty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20