Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam wszystkich :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam serdecznie wszystkich rowerowych pasjonatów :-)
Jestem fanką jazdy rekreacyjnej i mam nadzieję że na forum RL znajdę więcej zwolenników takiej jazdy, którzy mnie przygarną od czasu do czasu na jakąś przejażdżkę :mrgreen:

radzik

WitamSmile
JUSTi napisał(a):Witam serdecznie wszystkich rowerowych pasjonatów :-)
Jestem fanką jazdy rekreacyjnej i mam nadzieję że na forum RL znajdę więcej zwolenników takiej jazdy, którzy mnie przygarną od czasu do czasu na jakąś przejażdżkę :mrgreen:

Cieszę się, że przybywa zwolenników jazdy rekreacyjnej. Najważniejsze, zebyś Ty dawała się przygarnąć :-D Pewnie coś na sobotę czy niedzielę coś będzie zorganizowane
No proszę jak można różnie interpretować pojęcie jazda rekreacyjna :mrgreen:
witaj ;-)
Siemanko ;-) ;-)
Jurek S napisał(a):
JUSTi napisał(a):Witam serdecznie wszystkich rowerowych pasjonatów :-)
Jestem fanką jazdy rekreacyjnej i mam nadzieję że na forum RL znajdę więcej zwolenników takiej jazdy, którzy mnie przygarną od czasu do czasu na jakąś przejażdżkę :mrgreen:

Cieszę się, że przybywa zwolenników jazdy rekreacyjnej. Najważniejsze, zebyś Ty dawała się przygarnąć :-D

:mrgreen: to chyba zależy kto jak rozumie jezdę rekreacyjną :mrgreen:
bo jak wyczytałam, że: "Tak właśnie Jurek prowadzi ustawki! Nie patrzy, nie czeka, napiernicza ile się da!" to już się boję takiej rekreacji :lol:
JUSTi, ja nawet takiego słownictwa nie używam :-D . A autor tego postu sam tak wyrwał no i ponieważ krążą różne mity i legendy o mnie chciał mnie w to obuć. Ale nie wierz temu tylko przyjeżdżaj na ustawkę. W pierwszej części wczorajszej wycieczki była z nami 10-cio letnia Julka i dała radę.
Grzenio wita Smile
Jurek S napisał(a):JUSTi, ja nawet takiego słownictwa nie używam :-D . A autor tego postu sam tak wyrwał no i ponieważ krążą różne mity i legendy o mnie chciał mnie w to obuć.
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka Wink

Ostatnio z Jurkiem po mieście kawałek jechałem to jeszcze się nie wpiąłem a Jurek już kilkanaście metrów przede mną Big Grin
Hej JUSTi! Przed udaniem się na jakąś ustawkę, zapamiętaj by "rekreacyjne" ustawki Jurka omijać szerokim łukiem. No chyba, że masz kondycję jak Majka Włoszczowska Smile Wczoraj z Jurkiem wystartowało 30 osób, a do Lublina dojechało z nim tylko sześć. Rzeczywiście mała Julka przez chwilę z nami jechała, to prawda! Smile
Witam na forum i do zobaczenia na trasie!
Stron: 1 2 3