Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [26.07] g10. Orlen - Szczebrzeszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest pomysł aby jutro śmignąć cos takiego http://www.bikemap.net/route/255723 .
Co do szczegółów to jeszcze trwają konsultacje.
Prawdopodobnie o 10 wystartujemy z ludźmi z Zygmuntowskich, pojedziemy z nimi kawałek, a później odbijemy tak, żeby zrobić jak najwięcej podjazdów. Będzie ostro, ale jak ktoś chętny się sprawdzić to zapraszamy Smile

Uwaga: Godzina może się zmienić na wcześniejszą, dlatego lepiej jeszcze przed snem zajrzeć na forum Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
No i pojechaliśmy, ale o 12 jak się pogoda trochę bardziej wyklarowała. I tak nas 4 razy złapał deszcz, ale "co to dla fachowców" Big Grin

A trasa u mnie wyglądała mniej więcej tak: Zygmuntowskie - Bychawa - Tarnawki - Sułów - Szczebrzeszyn - Gorajec - Radecznica - Podlesie Duże - Gilów - Gródki - Wysokie - Lublin.

W Wysokim Karcer odbił na Batorz i Bychawę poćwiczyć podjazdy, a ja pognałem do Lublina. Wyszło mi 196 ze średnią 28,5, a po skoczeniu na miasto na wieczorne modły dzień zamknąłem na 212km Big Grin

Ogólnie było ostro, zwłaszcza z powrotem, gdzie nieźle dawał o sobie znać wmordewind Big Grin

Btw, widzę, że dziś ostro szosowcy poszaleli Big Grin Aż trzy ustawki, szosa rulez Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek