Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czołgiem!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim! Stronę RL i forum przeglądam od zakończenia ostatniego sezonu. Zaczęło się od mojego miłego zaskoczenia faktem, że Lublin reprezentuje tak silna grupa rowerowa. Jako że lubię się udzielać na forach, to wypada się przywitać, co te czynię. Jeżdżę raczej rekreacyjnie, bo w sezonie robię 2-3tys. Bardzo lubię poruszanie się po miejskiej dżungli i w terenie, nie przepadam za monotonnym tłuczeniem kilometrów w trasie.
Mój rower to Mongoose Rockadile ALD, bez specjalnych modów - żaden kawior, ale absolutnie mnie zaspokaja, a od jakiegoś czasu w mojej głowie kiełkuje plan zbudowania ostrego koła. Mam nadzieję, że na forum znajdę dość potrzebnych mi informacji.
Wybaczcie ten słowotok :-P
Do zobaczenia na mieście ;-)
Witaj Przemowsky Już jutro będziesz miał okazję zobaczyć rowerzystów z RL i nie tylko na masie krytycznej, szczegóły tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 0962#50962
Bardzo chętnie, ale od piątku mój rower jest na rozszerzonym serwisie na Cyruliczej, a dodatkowo czekam na kuriera z nowymi oponami. Wobec tego pewnie zapowiadany na sobotę śnieg przesiedzę w domu :mrgreen:
Grzenio wita Smile
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Od wczoraj rower jest u mnie. Dzisiaj mam nadzieję dotrą opony Schwalbe SS (swoją drogą strasznie nazistowska nazwa :-P ) i będę mógł założyć wszystkie inne zakupione i czekające od dawna części.
Witaj :mrgreen: