Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lidl-tydzień dla aktywnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A w ofercie m.in.: kaski, wieszaki rowerowe, kamizelki, koszulki rowerowe, rękawiczki, bielizna funkcyjna a dla fanatyków bajery na szprychy :lol:

LIDL - Tydzień dla aktywnych, oferta od 10 kwietnia

radzik

mam pytanie: czy ten zestaw do czyszczenia łancucha i zestaw do napraw rowerowych są warte kupna?
zestaw do czyszczenia łańcucha jest OKEJ. chociaż czyściłem dotychczas z jego użyciem chyba ze dwa razy Smile daje radę.
No zestaw do czyszczenia można śmiało polecić. Mój ma już jakiś rok i dalej daje radę (chociaż zdążył się już rozlecieć, ale go naprawiłem). Czyściłem nim pewnie koło 20 razy i z czasem trochę się zużywa i więcej trzeba nim nakręcić, ale efekt nadal jest przyzwoity.
Zwirek napisał(a):No zestaw do czyszczenia można śmiało polecić. Mój ma już jakiś rok i dalej daje radę (chociaż zdążył się już rozlecieć, ale go naprawiłem). Czyściłem nim pewnie koło 20 razy i z czasem trochę się zużywa i więcej trzeba nim nakręcić, ale efekt nadal jest przyzwoity.
ja tam wolę zrobić shake'a :roll:
Z tego co pamiętam to ta maszynka do łańcucha w Lidlu, to produkt włoskiej firmy Barbieri, przynajmniej taką z jednej z ofert kojarzę.
Wyglądało to jakoś->tak<-
gello1 napisał(a):ja tam wolę zrobić shake'a :roll:

za każdym razem jak czyścisz łańcuch? .... nie chciało by mi się, mam taką maszynkę i jestem dzięki temu szczęśliwsza Big Grin, szejk to ostateczność jak już jest bardzo usyfiony łańcuch

Tom napisał(a):Z tego co pamiętam to ta maszynka do łańcucha w Lidlu, to produkt włoskiej firmy Barbieri, przynajmniej taką z jednej z ofert kojarzę.

dobrze kojarzysz Big Grin

za tą cenę bardzo się opłaca
Również nastawiam się na zakup tej maszynki, szejk to już jak jest naprawdę u*y łańcuch.
Zastanawiam się co tam wlewać jak już się skończy dołączana chemia, wodę z ludwikiem, benzynę ekstrakcyjną?

A w ogóle, to u Niemców taką maszynkę sprzedają po 4.99ojro. :-P
PrażonyRabarbar napisał(a):wodę z ludwikiem
to może nie zadziałać
PrażonyRabarbar napisał(a):benzynę ekstrakcyjną?
a to może rozpuścić plastik tej maszynki
ludwik i trochę wody, a jeszcze lepiej fery i trochę wody, dobry płyn do mycia naczyń spokojnie wypłukuje oliwki do łańcucha, dobrze dodać trochę wody bo zdecydowanie lepiej włazi między ogniwa, chwila kręcenia i łańcuch lśni Big Grin (sprawdzone wielokrotnie Big Grin)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11