Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lidl-tydzień dla aktywnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(28-06-2017, 13:44)Ania J. napisał(a): [ -> ]Czy ktoś był w Lidlu i widział te maszynki do czyszczenia łańcucha?
Jeżeli to są takie same maszynki jak w poprzednich edycjach to ja taką mam i moim zdaniem jest ok. W tym samym wątku kilka stron wcześniej sporo osób też sobie chwaliło te maszynki z poprzednich edycji.
Widziałam, że opinie ok dlatego pytam. Bo mój łańcuch to już nawet o litość przestał wołać Smile
Potwierdzam opinie co do maszynki, jest całkiem niezła. Ciągle tylko mam wątpliwości co do niej wlewać, bo płyn naczyń działa średnio Big Grin
(28-06-2017, 14:34)kitaq napisał(a): [ -> ]Potwierdzam opinie co do maszynki, jest całkiem niezła. Ciągle tylko mam wątpliwości co do niej wlewać, bo płyn naczyń działa średnio Big Grin

ja używam K2 AKRA. Płyn do mycia silnika
Kupiłam koszulkę, materiał nie powala, ale widać, że wentylacja będzie dobra. Uważam, że warto za taką cenę.
Mam plecak Big Grin Fajnie wygląda.
Spodenki, które teraz są w Lidlu dają radę ? Kupiłem ze dwie pary 3 lata temu i są raczej średnio-słabe. Coś się zmieniło względem spodenek z poprzednich sezonów ?
Męskich nie oglądałam, ale wkładka w damskich to jakaś porażka.
(30-06-2017, 16:04)lubelaczek napisał(a): [ -> ]Spodenki, które teraz są w Lidlu dają radę ?  Kupiłem ze dwie pary 3 lata temu i są raczej średnio-słabe. Coś się zmieniło względem spodenek z poprzednich sezonów ?

Przy użytku rekreacyjno-wycieczkowym i pod warunkiem dysponowania... hmmm... miękkim sercem Wink  wystarczą. Przy czym ja biorę gacie z pampersem jak mam w perspektywie wycieczkę powyżej 100-110 km. Do jazdy bardziej wyczynowej (nie do końca precyzyjne określenie) zapewne okażą się średnio-słabe.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11