Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lidl-tydzień dla aktywnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A ja jak będę potrzebował, to spróbuję pożyczyć :-) Albo od Radka, albo od Marcina, albo od Krzyśka :-P
A czy ta maszynka czyści łańcuch od środka czy tylko na zewnątrz?;-) ja co tydzień robię shake i jestem zadowolony.
adr napisał(a):A czy ta maszynka czyści łańcuch od środka czy tylko na zewnątrz?;-) ja co tydzień robię shake i jestem zadowolony.

Pozostań przy tradycyjnej metodzie:-)
BARBIERI Chain Cleaner
Obie moim zdaniem są dobre, jak mi się nie chce szejkować to biorę maszynkę , z tym , że przynajmniej 3-4 razy wymieniam ciepłą wodę z odtłuszczaczem (tańsza opcja niż benzynka).
Miał ktoś do czynienia z tymi kaskami? Nadają się :?:
Ja miałem, mam nawet, jak najbardziej można zainwestować.
Z powodu spd rozglądam się za czymś przystępnym Smile Trochę obawiam się ciężaru i słabej wentylacji. Jak w tym się jeździ w upale?
Wiesz ja miałem inny model , z innego roku , ten obecny jest zdecydowanie inny. Także trudno tu porównywać cokolwiek , czy wentylacja będzie ok itp. Trzeba ryzykować..ale myślę , że jak zobaczysz wizualnie go to będziesz czuła czy kupić.
Pojadę obejrzeć, jeśli kupię podzielę się wrażeniami ;-)
W Świdniku , jeden Lidl i jak zwykle masa emerytów się rzuciła (kto pierwszy ten lepszy) , wyrwałem o 8.05 ostatni stojak i koszulinę, kask w moim odczuciu całkiem, całkiem
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11