Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lidl-tydzień dla aktywnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ja o 8:02 byłem w Krasnymstawie. Zero zainteresowania(lubię te sklepiki na zadupiach Big Grin)

Było 5 kasków i M/L i 4L/XL wziąłem M/L. Bardzo lekki i płytki i ma lepszą wentylację niż mój stary Kellys Spirit. W tej cenie opłaca się zwłaszcza, że jest to CRATONI Zethos.

Waga M/L 228g

Foto
Ustawka w Lidlu zaliczona :-). Trzeci. Byłem o 8:15 przy LKJ wziąłem przedostatni stojak i 2 koszulki. Jak wróciłem do domu to właśnie UPS zajechał z Nowatexu parę rzeczy przywiózł, tak, że w tym tygodniu będę testował la Fonte.
udało mi się kupić kask o 8.30, maszynkę również :mrgreen:
co mnie zdziwiło, na Dziewanny rzucili tylko 3 kaski, z czego 2 poszły dla mnie i Kitaq :-)
Doomy napisał(a):Nowatexu parę rzeczy przywiózł, tak, że w tym tygodniu będę testował la Fonte.
Piotrek daj znać koniecznie jak tam to się sprawuje i w ogóle :-D
Jasne tylko musi przestać padać Smile. Na pierwszy rzut oka materiał koszulki vezuvio do tej z lidla to przepaść . Wkładka la fonte z Vezuvio jest czerwona i w dotyku sporo twardsza i minimalnie grubsza niż HPO4 (kolor srebrny)z moich dotychczasowych rogelli ponzone, z którą da się jeździć komfortowo do max 2 godzin. W następnym tygodniu będę miał Vitesse z chrono contact. Tak, że jak pojeżdżę, to zadzwonię i opowiem wrażenia.
W Lidlu na Koncertowej zostal jeszcze jeden stojak, dwa kaski, troche rękawiczek, koszulki, spodenki i maszynki do łańcucha.
a ja dzisiaj nabyłem koszulinkę na rower .-)
W Lidlu na Jana Pawła jest dużo koszulek, spodenek, pompek, maszynek do łańcuchów, są plecaki, rękawiczki, lampki. Kask widziałem jeden, stojaków brak.
Nabyłem dwie pary skarpetek o 15,33 :mrgreen: .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11