Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lidl-tydzień dla aktywnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ja byłem wczoraj na Romantycznej i okularów było sporo.
mam pytanie co do kurtek macie pojęcie czy one coś tam przepuszczają powietrza, czy jesteś jak w saunie
pawelmaj napisał(a):mam pytanie co do kurtek macie pojęcie czy one coś tam przepuszczają powietrza, czy jesteś jak w saunie
Kiedyś takie coś kupiłem, na rekreację ujdzie, gorzej ze sportową jazdą czy trudniejszym terenem, słabo to oddycha. (ps. to moje odczucia). Dołożyłem trochę i kupiłem i kupiłem Rogelli
pawelmaj napisał(a):mam pytanie co do kurtek macie pojęcie czy one coś tam przepuszczają powietrza, czy jesteś jak w saunie
Według specyfikacji przepuszczają coś tam niby, praktyka to jednak weryfikuje i jeździ się niestety w tym jak w ceracie. No chyba, że ktoś tam się ciągnie już naprawdę mega lightowo to może i to dobre będzie. Na szybszą dynamiczną jazdę słabo, człowiek wychodzi potem z tego jak z sauny niestety.
Potwierdzam - zastanawiałem się dlaczego mam mokre rękawiczki a to po rękawach od środka ciekło :mrgreen:
Yanq napisał(a):Potwierdzam - zastanawiałem się dlaczego mam mokre rękawiczki a to po rękawach od środka ciekło :mrgreen:
Dokładnie Smile No ale jak ktoś chce szybki wytop robić to w sumie idealne Wink

Natomiast patrząc na stosunek ceny do jakości z obecnej oferty to te koszulki funkcyjne a'la potówki są całkiem niezłe mz.
nowa promocja w lidlu od czwartku, chyba kupię plecaczek http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=1711
Plecaki wyglądają bardzo dobrze, ciekawe jak na żywo. Ktoś użytkował ich koszulki rowerowe?
Ja nie. Te rzeczy kupuję  w sklepach z odzieżą sportową.
(27-06-2017, 20:40)kitaq napisał(a): [ -> ]Ktoś użytkował ich koszulki rowerowe?

Parę osób z forum jeździło w takich koszulkach i nie przypominam sobie aby narzekali Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11