Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lidl-tydzień dla aktywnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(27-06-2017, 21:25)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Ja nie. Te rzeczy kupuję  w sklepach z odzieżą sportową.

Dzięki, nie wpadłam na to.
Ja mam chyba ze 4 koszulki rowerowe z Lidla i nie narzekam - do rekreacyjnej jazdy w zupełności mi wystarczają.
Koszulki poprzednich edycji to nie był jakiś wypas, tej nie próbowałem. Na pewno lepsze od bawełnianych Big Grin Big Grin
Mam za to dwa plecaki, jak dla mnie rewelacja. W tej cenie bezkonkurencyjne, a że oba były w wyprzedaży to zadowolenie było tym większe.
(27-06-2017, 21:25)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Ja nie. Te rzeczy kupuję  w sklepach z odzieżą sportową.

A bułki kupujesz tylko od piekarza? Wink w sumie można kupić worek mąki w młynie i samemu upiec... tak samo można kupić kawałek materiału i uszyć koszulkę. 
Koleżanka zadała konkretne pytanie i zapewne oczekiwała konkretnej odpowiedzi. 
Ale to moje takie czepialstwo słowno-językowe.
PS. Sama jestem ciekawa jak te koszulki wypadają na tle innych. Ktoś testował? A plecak i tak kupię jak będzie Smile Mój 8l nadaje się na krótsze wypady, a w najbliższym czasie czeka mnie mnie coś większego więc myślę, że warto skorzystać z promocji.
Weź pod uwagę, że dłuższe wyjazdy z ciężkim plecakiem nie są zbyt komfortowe. Może bagażnik na sztycę będzie lepszy?
(27-06-2017, 22:16)Lech napisał(a): [ -> ]Weź pod uwagę, że dłuższe wyjazdy z ciężkim plecakiem nie są zbyt komfortowe. Może bagażnik na sztycę będzie lepszy?

Myślałam o tym, ale za droga sprawa na ten moment: 4 lipca już wyjeżdżam. Ale dzięki za info odnośnie plecaków. Jak to mówią Janusze i Grażyny: BIERE W CIEMNO
(27-06-2017, 22:25)Lech napisał(a): [ -> ]Jest jeszcze to: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=...&id=104121

Ten też widziałam, ale za mały jest.
(27-06-2017, 22:03)BettyBoom napisał(a): [ -> ]
(27-06-2017, 21:25)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Ja nie. Te rzeczy kupuję  w sklepach z odzieżą sportową.

A bułki kupujesz tylko od piekarza? Wink w sumie można kupić worek mąki w młynie i samemu upiec... tak samo można kupić kawałek materiału i uszyć koszulkę. 
Koleżanka zadała konkretne pytanie i zapewne oczekiwała konkretnej odpowiedzi. 
Ale to moje takie czepialstwo słowno-językowe.
PS. Sama jestem ciekawa jak te koszulki wypadają na tle innych. Ktoś testował? A plecak i tak kupię jak będzie Smile Mój 8l nadaje się na krótsze wypady, a w najbliższym czasie czeka mnie mnie coś większego więc myślę, że warto skorzystać z promocji.

  Betty Boom  odpowiedziałem  koleżance nie Tobie.  Wyluzuj Big Grin
(27-06-2017, 23:07)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Betty Boom  odpowiedziałem  koleżance nie Tobie.  Wyluzuj Big Grin

Marku mam wielką prośbę do Ciebie - WYLUZUJ Big Grin
Daruj sobie tego typu odpowiedzi.
Pytanie kitaq było bardzo proste. Wystarczyło odpowiedzieć : tak, nie lub nie wiem bez zbędnych uszczypliwości.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11