Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Intro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie cykliczną brać :mrgreen:

Piotr mi na imię. Wyznawca roweru jako najdogodniejszego środka transportu i świetnego sposobu na wolny czas. W tym temacie czasowiec ze mnie marny, raczej jest to pełny relaks. Na forum przywiodła mnie fachowo-humorystyczna atmosfera. Liczę na sukcesywne wprowadzanie się w tajniki jednośladowego rzemiosła przy dobrej zabawie właśnie :mrgreen:

A jako misję wyznaczam sobie wycieczkowo-rowerową aktywizację osiedla Bazylianówka. Choć może zostanę mile zaskoczony i ktoś tu na forum już przede mną uczynił taki krok.

Do zobaczenia na masie/w trasie ;-)
Witaj Smile Jak się ma mało czasu to trzeba szybko jeździć, przez co turystykę zamienia się na trening Wink
Piiotr napisał(a):(...)

A jako misję wyznaczam sobie wycieczkowo-rowerową aktywizację osiedla Bazylianówka. Choć może zostanę mile zaskoczony i ktoś tu na forum już przede mną uczynił taki krok.

Do zobaczenia na masie/w trasie ;-)


Witaj. Dopiero za trzecim razem jak się wczytałem zobaczyłem, że nie chodzi o akwizycję tylko o aktywizację. :-D
Nie wiem czy wiesz, ale stamtąd rozciągają się świetne tereny na terenową rekreację więc możesz aktywizować nie tylko Bazylianówkę, ale i inne dzielnice Lublina. Nie zaszkodzi :-)
Witaj Wink Również mieszkam w okolicach Bazylianówki, więc z chęcią włączę się w ową aktywizację, o której wspomniałeś :mrgreen:
KermitOZ napisał(a):Jak się ma mało czasu to trzeba szybko jeździć, przez co turystykę zamienia się na trening Wink

Tak na dobrą sprawę, to rzeczywiście taki podświadomy trening - jak się wychodzi na uczelnię/umówione spotkanie 10min przed czasem Smile

Jurek S napisał(a):Dopiero za trzecim razem jak się wczytałem zobaczyłem, że nie chodzi o akwizycję tylko o aktywizację. :-D
Nie wiem czy wiesz, ale stamtąd rozciągają się świetne tereny na terenową rekreację więc możesz aktywizować nie tylko Bazylianówkę, ale i inne dzielnice Lublina.

Konsumpcją się brzydzę, temat akwizycji jest mi daleki :-D A tak, tych ras już nieco zaczerpnąłem Smile

marek0895 napisał(a):Również mieszkam w okolicach Bazylianówki, więc z chęcią włączę się w ową aktywizację, o której wspomniałeś :mrgreen:

No i bardzo mnie cieszy ten fakt Smile
Grzenio wita Smile
Witaj Piotrze :mrgreen: