Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.07 godz. 18.00, ściezka przy Grafie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Niektórzy już wiedzą, że ja co jakiś czas proponuję inne kierunki niż zalew. Zrobimy pętelkę przez Rudnik, Leonów, może Nasutów i powrót przez Dys.
Zapraszam
jak będzie pogoda i mi nic nie wyskoczy to się zjawię Big Grin
czy będziemy jechać po bezdrożach
Big Grin
Lukasz91 napisał(a):czy będziemy jechać po bezdrożach
Big Grin

Będzie kawałeczek, ale takiej drogi utwardzonej
Postaram się się byc. Dawno żem nie widział pana wiceprezesa to i chętnie go ujrzę :mrgreen:
Hej, jeśli tempo nie będzie zbyt szybkie, to chętnie przyłączyłabym się :-D
Coraz trudniej spamiętać wszystkich uczestników :-D , było nas dwanaścioro. Dla tych co nie wiedzieli gdzie są ;-) i gdzie jadą podaję trasę:
http://gpsies.com/map.do?fileId=skvigyqbxbmnhdfr
To był taki lajtowy wypad, akurat na zakończenie dnia przy zachodzącym słonku co za chwilę będzie można zobaczyć w galerii.
Dzięki wszystkim za wspólną jazdę.
Aha. W drodze powrotnej dopadliśmy ;-) Agnieszkę (Aga84) na samotnym wyjeździe. Złożyła "deklarację", że pojawi się na babskiej ustawce.
Ojoj, widziałem na fotach, że w wąwozie w Pliszczynie wylali asfalt ;/ A taka fajna droga na górala była, eh.
Tak się dobrze jechało, a tu czas było wracać :-( Trochę krótko dzisiaj, ale za to były odcinki, którymi pierwszy raz jechałem. Mapy, których używamy zaczynają się dezaktualizować, bo niektóre ścieżki stają się jezdniami asfaltowymi Confusedhock:
Na szczęście sporo jest jeszcze dróg polnych.
Nie ma co - trzeba zabierać coś ciepłego na powrót, bo lodem okłada.
Dzięki za miłą wycieczkę. Czekam na kolejne :-)

EDIT: Właśnie o tym odcinku myślałem, który Grzesiek wspomniał :-)
Wycieczka jak najbardziej udana! Tereny, którymi zazwyczaj nie jeżdżę; tempo rekreacyjne, pozwalające cieszyć oko widokami; liczny peleton i co dla mnie najważniejsze... owocne pierwsze godziny mej przygody z SPD (wywrotka w bramie 5m od sklepu Witeski nie brana pod uwagę!)
:-P
Stron: 1 2