Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.04.2012 godzina 9-ta LUBLIN-NAŁĘCZÓW-KAZIMIERZ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
nazar napisał(a):Głównie terenowa (trochę szosy)
do Nałęczowa raczej odwrotnie :->

Campino napisał(a):Trasa bardzo fajna - błotnista Smile
szczególnie błotnista po nocnym deszczu

w dzień zresztą też Wam troszkę doleje wody wg prognoz

czekam na fotki Waszych rowerów, i Was zresztą też... o ile wyruszycie
szkoda że nie ma więcej chętnych ....chociaż będę zadowolony jak zadeklarowane osoby się zdecydują nawet mimo lekkiego deszczykuSmile Jak by padało to wrócimy wcześniej - z Nałęczowa np. Nie ma więcej chętnych?Tongue
No cóż. I stało się. Jutro wpadł mi niespodziewany dyżur w firmie. Tak już bywa. Nie będę mógł z Wami pojechać, a taką miałem chęć. Ale w przyszłą niedzielę Jakby ktoś miał ochotę to i pogoda ma być lepsza. Połamania przedniego widelca i pozdrawiam.
hmm..pogoda beznadziejna. Cały dzień deszcz i chmury. Raczej nie ma sensu jechać. Jak myślicie?
Decyduj Nazar...cholera żeby było chociaż ponad 10 stopni..
myślę że można jechaćSmile Ale będziemy we trzech - jeśli się Piotrze decydujesz..
Pogoda nie jest sprzyjająca. Jeśli to ode mnie zależy to odwołuję wyjazd.
Ale to kwestia dni kiedy tam wreszcie pojedziemySmile
Dajcie znać czy doszło i czy sie zgadzacie.
Na siłę nic nie zrobimy - na święto roweru w Lubartowie jeśli ktoś był to pamięta jaka pogoda Smile i nikt nie narzekał. Czyli zostajemy oglądać F1 ...
Nie zrozumcie mnie źle, nie chce nikogo zatrzymywać. Ja niestety odpadam ze względu na pogodęSad
Luzz samemu mi się nie bardzo chceSmile Szkoda że nie świeci słońce - plan był zacny...
Stron: 1 2 3