Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.06.2012 Lublin MAZOVIA MTB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
BromasS napisał(a):Ja jadę

Przejechałeś trasę? Jak wrażenia?
Przejechałem mega. Ogólne wrażenia dobre. W lesie trochę wody i błota a tak na reszcie trasy w miarę sucho było. Na całej trasie są praktycznie 2 podjazdy i to w okolicy Bychawy. Pierwszy jest ciekawy wjeżdża się po lepiącej do wszystkiego glinie. Było sucho a opony i tak były całe oblepione po deszczu pewnie będzie dużo ciekawiej. A i w jednym miejscu jedzie się po polu bo komuś było mało i na drodze zasiał roślinki (No chyba że drogę pomyliłem). I w którejś Bychawce tuż przy trasie uśmiechały się do mnie czerwone truskawki. Poza tym miejscami trawa do pasa, drzewa na drodze i na końcowych kilometrach jest tak zarośnięty kawałek terasy że prawie przejechać się nie da, ale to chyba uprzątną do niedzieli.
Dzięki, dzięki Zwłaszcza za info o glinie.
Po starcie jest podjazd pod Żeglarską ;-)
BromasS napisał(a):lepiącej do wszystkiego glinie

Trzeba się bać tej gliny? Duże tego będzie na trasie bo opadów nadają sporo do niedzieli.
jak góral nie przejdzie przeglądu do niedzieli, to jadę Dahonem.
Opady mają się skończyć w piątek (wg dzisiejszej porannej prognozy), a później ma być sucho i ciepło.

Ja tam nie doświadczyłem gliny, a błoto było straszne przy widelcu z prześwitem 2cm. Nie ma lipy.
to ja chyba zmienię moje traktory, bo się zapchają i zablokują :-P
jak wrażenia po ...Mi się podobało tylko ten koszt... 100 zł :-?
Mnie się podobało bardzo. Fajniej niż na Skandii. W końcu terenowy wyścig na górali zaliczyłem.

Z wyniku jestem bardzo zadowolony. Trasa była taka, że na mecie wyglądałem jak po wyścigu terenowym. Byłem zmęczony i padałem, wszystko tak jak trzeba.

Szkoda, że aż 70/80PLN + 20PLN chip, na Skandii dawali więcej za tę cenę.

Jakby ktoś chciał pełną relację z mojego objazdu to zapraszam: http://qavtan.wordpress.com/2012/06/17/ ... rwca-2012/

Dlaczego było tak niewielu reprezentantów Rowerowego Lublina? Panie, Panowie, pomarańcz i czerń na start!
Stron: 1 2 3 4 5