Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 18.04.2012, godz. 17.30, Zamojska/Stary Most na Bystrzycy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przepraszam, czy Panowie jadą tylko we dwóch, czy może na ustawkę przyjedzie więcej osób, bez anonsowania się pisemnego w tymże wątku ?

Z chęcią bym pojechał, oświetlenie posiadam, ale w 3 osobowym składzie, czuje sie najsłabszym ogniwem i boje się że mnie zostawicie :roll:
będę :-)

co do oświetlenia, będzie to tematem dyskusji chyba zawsze bo zawsze znajdzie się osoba która sobie pomyśli: "w tłumie się schowam, ktoś obok będzie świecił a ja się prześlizgnę obok"

zawsze można przed wyjazdem zrobić przegląd - nie masz - dziękuję, zostajesz
Cytat:Z chęcią bym pojechał, oświetlenie posiadam, ale w 3 osobowym składzie, czuje sie najsłabszym ogniwem i boje się że mnie zostawicie
Nie marudź tylko przybywaj, bo zapomnimy jak wyglądasz :-P
Dzięki Mariusz za zapodanie ustawki. Wyszło nam trochę ;-) więcej niz planowaliśmy, ale chciałem sprawdzić lampkę no i pojechaliśmy. Czekam kiedy będzie zrzut trasy. Dla porządku dodam, ze było nas sześciu: mariox, bart, Andrzej, Edward, marecky no i ja.
Dzięki i do następnego. Może w końcu uda się jakąś babską ustawkę :-D
Trasa wyszła tak (+3 fotki)
Rzeczywiście trochę więcej wyszło, ale pogoda wreszcie była w miarę, nie padało, nie wiało mocno, trzeba więc było wykorzystać. Poza planowaną Doliną Ciemięgi zahaczyliśmy Wąwozy Snopkowskie, a potem wylądowaliśmy w Motyczu, powrót przez Rudawiec i Węglinek.
Dzięki Panowie za przybycie, a dla Barta przeprosiny, bo wydłużenie trasy pokrzyżowało mu plany ;-)
hehe...wydłużenie trasy pewnie pokrzyżowało Bartowi spanie o 20 :mrgreen: SmileSmile :mrgreen: :mrgreen:
Arek napisał(a):ehe...wydłużenie trasy pewnie pokrzyżowało Bartowi spanie o 20 :mrgreen: SmileSmile :mrgreen: :mrgreen:
http://img.zryte.pl/a_ku_ku_122463.jpg




Wszystko fajnie, tylko.... gdzie jest Marek - Marecky :!: :?: Idea :!: Idea :?:
aż żałuję, że dopiero teraz zajrzałam na forum... :roll:
Bart napisał(a):(...)



Wszystko fajnie, tylko.... gdzie jest Marek - Marecky :!: :?: Idea :!: Idea :?:

Odłączył się od nas w drodze powrotnej już na ścieżce więc uznaliśmy, że sam trafi do domu ;-)

Weroniko, jeszcze nam Ciebie tylko brakowało ;-) Wtedy dopiero bym się ściuchał :-P
heh, widzę, że martwicie się o mnie :-)
dzięki za wspólną trasę, trochę długa wyszła, szczególnie dla mnie :-P ale ja już tak mam, że czasem chcę się zmęczyć jeszcze przed głównym daniem :mrgreen:
Stron: 1 2