Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 18.04.2012, godz. 17.30, Zamojska/Stary Most na Bystrzycy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Miejsce nietypowe, bo nie wiem, dokąd się wybrać, czy na południe czy na północ (np. Ciemięgą dawno nie jechałem), ale to do ustalenia na miejscu. Trasa terenowo - szosowa, tempo spokojne.
Brak wpisów do 16.30 - nie zajeżdżam na most.
Zapraszam.
O, dzięki Mariusz, że napisałeś ustawkę bo miała to zrobić pewna Pani, ale coś tam, coś tam Undecided Więc ja przyjeżdżam. Rzeczywiście, może gdzieś na Ciemięgę.
a na lotnisko nie chcecie zobaczyć?

radzik

jakiś w miarę przybliżony dystans jest, bo nie wiem czy dam radę?Smile
radzik napisał(a):jakiś w miarę przybliżony dystans jest, bo nie wiem czy dam radę?Smile
Z pewnością dasz radę, dystans +/- 40 km.

radzik

mariox napisał(a):Z pewnością dasz radę, dystans +/- 40 km.
raz się żyje.. to jeśli nie planujecie jazdy ze światełkami to się zjawięSmile
radzik napisał(a):
mariox napisał(a):Z pewnością dasz radę, dystans +/- 40 km.
raz się żyje.. to jeśli nie planujecie jazdy ze światełkami to się zjawięSmile

Planujemy :-( . Nie chcę kategorycznie wypowiadać się za Mariusza, ale pora jest ciągle taka, że po 19 (przy dobrej pogodzie) trzeba włączyć światełka. A i nie będziemy chyba się spieszyli

radzik

okSmile rozumiem, w takim razie odpadamSmile jeszcze będzie okazja razem pokręcićSmile
radzik napisał(a):rozumiem, w takim razie odpadamSmile

To już lepiej napisz, że zachorował Ci chomik albo dostałeś biegunki.
Temat był już wielokrotnie "wałkowany".
Rowerzysta nie ma obowiązku jazdy "na światłach" w dzień ale rower musi być w nie wyposażony.
Nawet jeśli Mariusz nie planuje późnego powrotu to nie jest w stanie przewidzieć zdarzeń losowych, które ten powrót opóźnią (lub innych wymagających użecie świateł).
Zamiast dawać argumenty anty-rowerzystom kup sobie lepiej nawet najtańszy komplet oświetlenia i nie rezygnuj z ustawek.
Zaczyna się okres coraz większej liczby ustawek więc może warto zamiast pytań zapoznać się z pewnymi zasadami:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=768

Przepraszam Mariusz za OT
darist napisał(a):Temat był już wielokrotnie "wałkowany".
I dlatego nie wspomniałem o tym, bo wydało mi się to oczywiste. Lampki ze sobą zabieramy. Nawet jeśli ktoś planuje odłączenie się i powrót przez zmrokiem, to zawsze może złapać gumę i z planu nici. Nie wiem, ile razy trzeba będzie jeszcze o tym pisać...
Niedaleko miejsca ustawki jest Inżynieria Rowerowa, można zajechać i kupić jakieś najtańsze światła pozycyjne ;-)
Stron: 1 2